Lennot Ateena Korfu

Lasten ikä matkan päättyessä

Etsimme mahdollisia alennettuja hintoja. Jokaista sylissä matkustavaa lasta kohti tulee matkustaa yksi aikuinen

Halvat lennot Ateena Korfu

ma ti ke to pe la su
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Korostettu hinta = Halvimmat edestakaiset lentomatkat

Hinta/ matkustaja/ menopaluu (muutosehdot ovat voimassa)

Lentotietoja väliltä Ateena Korfu

    • Tänään saatavilla 3 suoraa lentoa kohteesta Ateena kohteeseen Korfu
    • Keskimääräinen lentoaika tämän päivän suorille lennoille on 1h 1m.
    • Aegean Airlines lento 402 (8:40 GMT, De Havilland DHC-8 Dash 8-400) on tämän päivän aikaisin lento kohteesta Ateena kohteeseen Korfu.
    • Aegean Airlines lento 406 (20:50 GMT, Airbus Industrie A320) on tämän päivän myöhäisin lento kohteesta Ateena kohteeseen Korfu.
    • Lyhin lento tänään kohteesta Ateena kohteeseen Korfu (Aegean Airlines flight 404, Airbus Industrie A320) kestää 1h 0m.
    • Pisin lento tänään kohteesta Ateena kohteeseen Korfu (Aegean Airlines flight 402, De Havilland DHC-8 Dash 8-400) kestää 1h 5m.

Lennot Ateena Korfu

Jos haluat löytää lentoja välillä Ateena Korfu olet saapunut oikeaan paikkaaan! Me Ebookersilla pystymme tarjoamaan sinulle mahdollisuuden ostaa lennot Ateena - Korfu välillä helposti, nopeasti ja edullisesti. Yli 400 lentoyhtiön valikoima antaa meille mahdollisuuden tarjota parhaat vaihtoehdot haluamallesi matkalle.

Kauttamme koko matkapaketti

Arvostatko matkan suunnittelussa ja ostamisessa helppoutta ja nopeutta? Me Ebookersilla pystymme vastaamaan molempiin tarpeisiin. Kauttamme löydät samalla kertaa niin lennot, hotellit kuin vuokra-autotkin. Miksi et siis yhdistäisi kahta tai kaikkia kolmea yhteen varaukseen ja säästäisi niin aikaa kuin rahaakin?

Aloita matkasi suunnittelu hakemalla lennot haluamillesi päivämäärille, ja selaile tuloksia esimerkiksi hinnan, matka-ajan tai lentoyhtiöiden mukaan. Voit myös hakea ainostaan suoria lentoja, tai mikäli matkustat mieluiten ilta-aikaan, voit rajata muulloin lähtevät lennot kokonaan pois hakutuloksista.

Hotelleja meiltä löytyy paljon kohteestasi Korfu, ja yöpaikankin voit tottakai hakea erilaisilla kriteereillä. Jos sinulle on tärkeintä hotellin sijainti, selaile tuloksia sen mukaan, mutta voit järjestää hakutulokset myös hinnan tai hotellin tähtiluokituksen mukaan. Varmuutta valinnallesi saat lukemalla aiempien majoittujien arvioita hotelleista, joten voit olla varma, että yöpymisesi kohteessasi Korfu on miellyttävä.

Kauttamme voit varata vuokra-auton käyttöösi maailman johtavilta vuokra-autofirmoilta, joten myös liikkumisesi matkasi aikana sujuu näppärästi ja luotettavasti.

Haluamme olla sinulle se paras vaihtoehto matkaa suunniteltaessa yksittäin lentojen ja hotellin osalta, mutta myös kokonaispaketin kannalta. Vie matkasi suunnittelu seuraavalle tasolle ja aloita haaveilu heti!

Poimintoja lentohinnoistamme välille Ateena Korfu

Lähtö Saapuminen Matkustuspäivät Hinnat meno-paluu
ATH CFU su 13. syyskuuta - su 20. syyskuuta 142€

Lentokentät ja terminaalit välillä Ateena Korfu

Lentokentät Ateena, GR

lentokenttien kartat Ateena
  • 1

    Eleftherios Venizelos airport (ATH)

    Etäisyys keskustasta: 19,6 kilometriä

    Lentoyhtiöt lennoille ATH CFU

    Lentoyhtiöt
    Aegean Airlines
Takaisin valikkoon Palaa ylös

Lentokentät Korfu , GR

lentokenttien kartat Korfu
  • 1

    Korfu I. Kapdistrias lentokenttä Airport (CFU)

    Etäisyys keskustasta: 1,6 kilometriä

    Lentoyhtiöt lennoille ATH CFU

    Lentoyhtiöt
    Aegean Airlines
Takaisin valikkoon Palaa ylös

Lentoaikataulu lennoille kohteesta Ateena kohteeseen Korfu to, syys 3, 2015

Lentoyhtiö Lento # Lähtö Saapuminen Konetyyppi Lentoaika
Lentokenttä Kellonaika Lentokenttä Kellonaika
Aegean Airlines A3400 ATH 5:10 CFU 6:10 320 1h 0min
Olympic Air OA6400 ATH 5:10 CFU 6:10 320 1h 0min
Aegean Airlines A3402 ATH 8:40 CFU 9:45 DH4 1h 5min
Olympic Air OA6402 ATH 8:40 CFU 9:45 DH4 1h 5min
Aegean Airlines A3404 ATH 17:10 CFU 18:10 320 1h 0min
Olympic Air OA6404 ATH 17:10 CFU 18:10 320 1h 0min
Aegean Airlines A3406 ATH 20:50 CFU 21:50 320 1h 0min
Olympic Air OA6406 ATH 20:50 CFU 21:50 320 1h 0min