



John Grayn luola Melontaretki Phang Nga Bayssä
I Asia Thailand
5/10
5 kautta 10Ilmainen peruutusoikeus saatavilla
Yleistä
Yleiskuvaus
Aktiviteetin sijainti
Kohtaamis-/lunastuspaikka
Tarkista saatavuus
John Grayn luola Melontaretki Phang Nga Bayssä
1 päivän opastettu melontaretki Phang Nga -lahdella
Kielivaihtoehdot: englanti
Alkamisaika: 12.00
Hintatiedot
116,04 € x 1 aikuinen116,04 €
Yhteensä
ke 14.5. asti
Tämän sivun sisältö on saatettu tuottaa konekäännösohjelmalla
Mitä hintaan sisältyy ja mitä ei
Hyvä tietää ennen varauksen tekemistä
- Lasten mukana on oltava aikuinen
- Alle 6-vuotiaat lapset ovat ilmaisia (joskin hyvin pieniä lapsia/vauvoja ei suositella pelastusliivien koon ja melonnan vuoksi).
- Tämän aktiviteetin suorittamiseen tarvitaan vähintään 2 henkilöä. Yksittäinen matkustaja voi varata tämän tuotteen, mutta se riippuu saatavuudesta ja peruutuksesta, jos vähimmäismäärä ei täyty aktiviteettipäivänä. (Jos näin käy, tarjotaan vaihtoehtoinen päivämäärä tai hyvitys.).
- Mikäli sinulla on niska-, selkä-, alaselkä-, nivel- tai lihasvaivoja, kehotamme harkitsemaan tarkkaan retkelle osallistumista.
- Jos matkasuunnitelmasi muuttuvat varauksen tekemisen jälkeen, älä huoli. I Asia Thailand tekee kaikkensa muuttaakseen varauksesi maksutta niin, että se sopii uusiin matkajärjestelyihisi.
- I Asia Thailandilla on yksinoikeudellinen kumppanuus Safety in Asia -järjestön kanssa. Koska he ovat asiantuntijoita hotelli- ja ravintola-alan terveys- ja turvallisuusjohtamisessa, he opastavat meitä parhaista saatavilla olevista hygieniakäytännöistä. Safety in Asia on FTO:n (Federation of Tour Operators) hyväksymä.
- EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske aktiviteettipalveluita. Palveluntarjoajan peruutuskäytäntöjä sovelletaan.