Loma- ja vuokramökit L'Ametlla de Segarra alkaen 186 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
L'Ametlla de Segarra: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit L'Ametlla de Segarra

Casa del Molí 10 hengelle

Cal Talaia - Luonto ja rauhallisuus Comalatsin ja Corb-joen keskellä

Les Corts de Cal Farrés, maalaistalo 1 h. BCN: uima-allas, grilli, puutarha.

Voiko Pinyol mökki 10/12 uima-altaalla

Hiljainen maaseutu talo. XVI on oma uima-allas- ja vuoristomaisemat

Mukava talo, puutarha 24. 200 m2. Yksityinen uima-allas, grilli. Wi-Fi

Cal Carulla

House l'Avenc 8-10pax la Llacuna Barcelona

Mökki, jossa takka Ca l'Esquelleta, jonka kapasiteetti on 1-8 henkilöä

Casita Cuitora 4-6pax la Llacuna Barcelona

La Farraja de Cal Farrés, rural house 1 h. from BCN: swimming pool, bbq, garden.

Maaseudun huoneisto Cal Ventura Vell 2 hengelle

Cal Riba koko (Avenc + Ancosa + Cuitora) 18-22pax

Maaseudun asunto Les Cavallerisses 4 hengelle porealtaalla

Itsepalvelumajoitus Castell de Fonolleres 12 hengelle
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen L'Ametlla de Segarra ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa L'Ametlla de Segarra, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen L'Ametlla de Segarra parhaat Lomamökit
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: L'Ametlla de Segarra, Lomamökit
Majoitukset | 240 |
---|---|
Halvin hinta | 186 € |
Korkein hinta | 354 € |
Suositut hotellit | Casa del Molí 10 hengelle, Cal Talaia - Luonto ja rauhallisuus Comalatsin ja Corb-joen keskellä, Les Corts de Cal Farrés, maalaistalo 1 h. BCN: uima-allas, grilli, puutarha., Voiko Pinyol mökki 10/12 uima-altaalla, Hiljainen maaseutu talo. XVI on oma uima-allas- ja vuoristomaisemat, Mukava talo, puutarha 24. 200 m2. Yksityinen uima-allas, grilli. Wi-Fi, Cal Carulla, House l'Avenc 8-10pax la Llacuna Barcelona, Mökki, jossa takka Ca l'Esquelleta, jonka kapasiteetti on 1-8 henkilöä, Casita Cuitora 4-6pax la Llacuna Barcelona, La Farraja de Cal Farrés, rural house 1 h. from BCN: swimming pool, bbq, garden., Maaseudun huoneisto Cal Ventura Vell 2 hengelle, Cal Riba koko (Avenc + Ancosa + Cuitora) 18-22pax, Maaseudun asunto Les Cavallerisses 4 hengelle porealtaalla, Itsepalvelumajoitus Castell de Fonolleres 12 hengelle |
Lähialueen hotellit
Parhaat Lomamökit 2025
Suosituimmat kohteet teemoittain
Lisää majoitusvaihtoehtoja kohteessa L'Ametlla de Segarra
Suosituimpia
- Mökit Kiuruvesi
- Lomamökit Uurainen
- Kalajoki kohteen Hotellit joissa juhlatila häille
- Hotellit Tartto
- Hotellit San Sebastián de La Gomera
- Hotellit Ypäjä
- Lomamökit Takkula
- Lomamökit Tuulos
- Sparbanken Lidköping Arena – lähellä sijaitsevat hotellit
- Nurmes kohteen Hotellit joissa ravintola
- Hotel Haikko Manor & Spa
- BLUESEA Lagos de Cesar