Loma- ja vuokramökit Santander - Kantabrian rannikko
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Santander - Kantabrian rannikko: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit Santander - Kantabrian rannikko

Casa Rinconeda -kampanja 1.-13. Elokuuta

Self Catering Chalet Canero 6 hengelle

Padruno-asunnot 4/6 hengelle

Padruno 3 huoneistoa 2/4 hengelle

Padruno 5 huoneistoa 2/4 hengelle

Home in Oreña · 8 bedrooms · 11 beds · 8 baths

Viehättävä mökki Palacio de Huallen kartanossa, minuuttien päässä rannoista, Comillan lähellä

Ylellinen huoneisto uima-altaalla ja tenniskenttä. Usil-Mogro ranta edessä

Padruno-huoneistot 2 hengelle

Padruno 4 huoneistoa 2/4 hengelle

La Quinta House

"Casa Suca" Puutarha ja grilli, meren ja vuoren välissä. 12 henkilön vuokraus

Large house near the beach of Gerra

The Jomeruca. Town house near beach and mountains
Kohteen Santander - Kantabrian rannikko Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen Santander - Kantabrian rannikko Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen Santander - Kantabrian rannikko ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen Santander - Kantabrian rannikko Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa Santander - Kantabrian rannikko, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen Santander - Kantabrian rannikko Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen Santander - Kantabrian rannikko Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen Santander - Kantabrian rannikko parhaat Lomamökit
Kohteen Santander - Kantabrian rannikko Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: Santander - Kantabrian rannikko, Lomamökit
Majoitukset | 1 452 |
|---|---|
Halvin hinta | |
Korkein hinta | |
Suositut hotellit | Casa Rinconeda -kampanja 1.-13. Elokuuta, Self Catering Chalet Canero 6 hengelle, Padruno-asunnot 4/6 hengelle, Padruno 3 huoneistoa 2/4 hengelle, Padruno 5 huoneistoa 2/4 hengelle, Home in Oreña · 8 bedrooms · 11 beds · 8 baths, Viehättävä mökki Palacio de Huallen kartanossa, minuuttien päässä rannoista, Comillan lähellä, Ylellinen huoneisto uima-altaalla ja tenniskenttä. Usil-Mogro ranta edessä, Padruno-huoneistot 2 hengelle, Padruno 4 huoneistoa 2/4 hengelle, La Quinta House, "Casa Suca" Puutarha ja grilli, meren ja vuoren välissä. 12 henkilön vuokraus, Large house near the beach of Gerra, The Jomeruca. Town house near beach and mountains, La Cala Hostel | retkeilymaja |
Lähialueen hotellit
Parhaat Lomamökit 2026
Suosituimmat kohteet teemoittain
Lisää majoitusvaihtoehtoja kohteessa Santander - Kantabrian rannikko
Suosituimpia
- Costa Blanca kohteen Vesipuistohotellit
- Pohjois-Espanja kohteen Perhehotellit
- Costa del Sol kohteen Perhehotellit
- Hotellit Costa Blanca
- Costa del Sol kohteen All Inclusive hotellit
- Costa del Sol kohteen Kylpylähotellit
- Hotellit Costa del Sol
- Costa Brava kohteen All Inclusive hotellit
- Costa del Sol kohteen Vesipuistohotellit

