Loma- ja vuokramökit L'Ametlla de Segarra alkaen 130 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
L'Ametlla de Segarra: Lomamökit − tarkista saatavuus
Suosituimmat Lomamökit L'Ametlla de Segarra

Cal Talaia - Luonto ja rauhallisuus Comalatsin ja Corb-joen keskellä

Casa del Molí 10 hengelle

Cal Carulla

La Farraja de Cal Farrés, rural house 1 h. from BCN: swimming pool, bbq, garden.

Mökki, jossa takka Ca l'Esquelleta, jonka kapasiteetti on 1-8 henkilöä

Mukava talo, puutarha 24. 200 m2. Yksityinen uima-allas, grilli. Wi-Fi

Casa Marilluna Aixoplucrural

Casita Cuitora 4-6pax la Llacuna Barcelona

Les Corts de Cal Farrés, maalaistalo 1 h. BCN: uima-allas, grilli, puutarha.

Itsepalvelumajoitus Castell de Fonolleres 12 hengelle

Maaseudun huoneisto Cal Ventura Vell 4 hengelle

Maaseudun asunto Les Cavallerisses 4 hengelle porealtaalla

Maaseudun huoneisto Cal Ventura Vell 2 hengelle

Masia CAN Tronc Casa Rural Tranquila,disfrutar en la Naturaleza en Familia

Itsepalveluperiaatteella Les Pletes 19 hengelle
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit – vietä loma paikalliseen tyyliin
Jos haluat lomallasi nähdä seudulle tyypillisiä rakennuksia ja tutustua paikalliseen kulttuuriin, tällöin kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit ovat sinulle sopiva vaihtoehto. Mökit edustavat paikallista rakennustyyliä parhaimmillaan, ja ne ovat mukavan viihtyisä majoitusmuoto isoihin hotelleihin verrattuna. Kun majoitut lomallasi mökkiin, pääset tutustumaan paremmin paikalliseen elämään. Voit tuntea ympärilläsi kohteen L'Ametlla de Segarra ainutlaatuisen tunnelman.
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit – vietä loma mukavissa tunnelmissa
Kun suunnitelmissasi on lomailu kohteessa L'Ametlla de Segarra, valitse majapaikaksesi viihtyisä mökki. Pienestä koostaan huolimatta mökit ovat mukavan kotoisia, ja niitä ympäröi usein vehreä piha-alue. Saatavilla on myös isompia mökkejä, jotka soveltuvat perheiden tarpeisiin. Isommissa mökeissä on keittiö ja ruokailutila sekä takalla ja mukavilla sohvilla varustettu olohuone. Kuistilla on mukava istuskella ja seurata maailman menoa.
Kun lomalla majoittuu mökkiin, pääsee nauttimaan omasta rauhasta. Mökkilomailu sopii niin omissa oloissaan viihtyville häämatkalaisille kuin lapsiperheille, jotka kaipaavat ympärilleen tilaa ja vapautta mennä ja tulla.
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit – lomaile edullisesti
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit tarjoavat mahdollisuuden viettää loma, joka ei kaada budjettiasi. Voit lomailla edulliseen hintaan ja käyttää rahasi järkevämmin. Mökit ovat kooltaan pienempiä kuin monet muut majoitusvaihtoehdot, mikä osaltaan selittää halvemman hinnan. Monissa mökeissä on lisäksi keittiö, jolloin ruokaa voi laittaa itse ja säästää näin kustannuksissa. On myös hienoa päästä kokeilemaan paikallisia raaka-aineita ja maistelemaan lähellä tuotettuja viinejä. Rahaa säästyy kuin huomaamatta, kun ravintolassa käynnit jäävät vähemmälle.
Löydä ebookersilta kohteen L'Ametlla de Segarra parhaat Lomamökit
Kohteen L'Ametlla de Segarra Lomamökit tarjoavat majoitusta etsivälle runsaasti valinnan varaa. ebookersilta löydät kätevän majoitushaun ja karttatoiminnon, joiden avulla toiveitasi vastaavan mökkimajoituksen etsiminen on helppoa. Kartasta näet myös kätevästi mökkien sijainnin. Anna matkustuspäiväsi, jolloin näet saatavilla olevat vaihtoehdot.
Tiedot: L'Ametlla de Segarra, Lomamökit
Majoitukset | 222 |
|---|---|
Halvin hinta | 130 € |
Korkein hinta | 1 759 € |
Suositut hotellit | Cal Talaia - Luonto ja rauhallisuus Comalatsin ja Corb-joen keskellä, Casa del Molí 10 hengelle, Cal Carulla, La Farraja de Cal Farrés, rural house 1 h. from BCN: swimming pool, bbq, garden., Mökki, jossa takka Ca l'Esquelleta, jonka kapasiteetti on 1-8 henkilöä, Mukava talo, puutarha 24. 200 m2. Yksityinen uima-allas, grilli. Wi-Fi, Casa Marilluna Aixoplucrural, Casita Cuitora 4-6pax la Llacuna Barcelona, Les Corts de Cal Farrés, maalaistalo 1 h. BCN: uima-allas, grilli, puutarha., Itsepalvelumajoitus Castell de Fonolleres 12 hengelle, Maaseudun huoneisto Cal Ventura Vell 4 hengelle, Maaseudun asunto Les Cavallerisses 4 hengelle porealtaalla, Maaseudun huoneisto Cal Ventura Vell 2 hengelle, Masia CAN Tronc Casa Rural Tranquila,disfrutar en la Naturaleza en Familia, Itsepalveluperiaatteella Les Pletes 19 hengelle |
Lähialueen hotellit
Parhaat Lomamökit 2026
Suosituimmat kohteet teemoittain
Lisää majoitusvaihtoehtoja kohteessa L'Ametlla de Segarra
Suosituimpia
- Mökit Kiuruvesi
- Lomamökit Uurainen
- Kalajoki kohteen Hotellit joissa juhlatila häille
- Hotellit Tartto
- Hotellit San Sebastián de La Gomera
- Hotellit Ypäjä
- Lomamökit Takkula
- Lomamökit Tuulos
- Sparbanken Lidköping Arena – lähellä sijaitsevat hotellit
- Nurmes kohteen Hotellit joissa ravintola
- Hotel Haikko Manor & Spa
- BLUESEA Lagos de Cesar
