South Wharf Hotels with Babysitting Services
Check availability on South Wharf Hotels with Babysitting Services
Featured South Wharf Hotels with Babysitting Services

Pan Pacific Melbourne
2 Convention Centre Place, South Wharf, VIC
The price is €157 per night
€157
27 Jul - 28 Jul
includes taxes & fees
Pan Pacific Melbourne's great location gets high marks from our customers. During your stay, you'll be connected to the convention centre and just a quick walk from Crown Casino. You'll find features such as free WiFi in public areas, plus a restaurant and a 24-hour gym.
Ilmainen Wi-Fi
Ravintola
Lowest nightly price found within the past 24 hours based on a 1 night stay for 2 adults. Prices and availability subject to change. Additional terms may apply.
South Wharf hotels essential information
Accommodation | 5,652 hotels |
---|---|
Lowest Price | €157 |
Highest Price | €157 |
Popular hotels | Pan Pacific Melbourne |
Recent South Wharf hotel reviews by travellers like youebookers verified reviews

Atlantis Hotel, Melbourne
4/5 Good
Perushotelli hyvällä sijainnilla
"Hotelli sijaitsee muutaman minuutin päässä Southern Cross -rautatieasemalta, josta myös bussit lentokentälle lähtevät. Lähellä on useita ruokakauppoja ja ravintoloita ja kaupungin varsinaiset ostoskadut ovat noin 10 minuutin kävelymatkan päässä.
Hotellihuone oli suurehko, mutta sisustukseltaan hyvin pelkistetty. Siisteystaso oli hyvä, mutta päivittäinen siivous sisälsi vain pyyhkeiden vaihdon. Sisäänkirjautumisen yhteydessä minulle kerrottiin, että koko hotellin ilmastointi oli rikki ja että sen korjausaikataulu ei ollut tiedossa varaosien saatavuuden vuoksi. Tästä johtuen olisin halutessani saanut perua varaukseni vaikka se ei muutoin olisi ollut mahdollista. Ilmastointi saatiin kuitenkin korjattua seuraavana päivänä, mutta ymmärtääkseni se ehti olla rikki yhteensä viisi vuorokautta. Ilman ilmastointia huonelämpötila oli vaatimattomat 31 astetta, hotelli toimitti kuitenkin pyytämättä huoneeseen siirrettävän tuulettimen, josta ei luonnollisesti ollut kuin hyvin pientä apua. Vastaanoton henkilökunta ei ollut erityisen palvelualtista.
Hotellin hissejä pystyy käyttämään ilman avainta, joten myös huonekerroksiin pääsi käytännössä kuka tahansa, mikä ei vaikuttanut kovinkaan turvalliselta."
A verified traveller stayed at Atlantis Hotel, Melbourne
Posted 4 months ago

Radisson on Flagstaff Gardens Melbourne
4/5 Good
"Comfortable"
A verified traveller stayed at Radisson on Flagstaff Gardens Melbourne
Posted 6 months ago
Other accommodation options
Areas of South Wharf
Hotels by...
Hotels by star rating
Explore Destinations
Top Trending
Hotels
- Hotels in Portsea
- Chalets Netherlands
- Break Sokos Hotel Flamingo
- Hotels with Balcony in Melbourne Airport
- Hotels in Playa del Ingles
- Hostels Sursee
- Tree Houses Finland
- Hotels near Solvalla Loppis
- Hotels in Lefkippos
- Hotels in San Canzian d'Isonzo
- Swissotel Tallinn
- Hotels in Rye
- Hotels in Stockholm
- Sheraton Stockholm Hotel
- Hotels in Foreman
- Guest Houses Manhwa
Flights