Lennot kohteesta Piñeres

Monet lentoyhtiöt tarjoavat joustavia käytäntöjä muutosten suhteen

Ansaitse Bonus+-etua lentoyhtiön pisteiden lisäksi

Hyödynnä erikoistarjoukset ebookersin sovelluksessa

Halpoja menopaluulentoja kohteesta Piñeres

Halvimmat 7 päivän aikana löydetyt hinnat määritetylle ajanjaksolle kohteeseen ovat meno-paluulennoille ja yhdensuuntaisille lennoille 134 €. Sivustomme avulla löydät lisäksi kohteen lentotarjoukset vuodelle 2025. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Lisäehtoja sovelletaan.

Piñeres – Lentotiedot
Lähtölentokentän IATA-koodi
OVD
Perillä Turussa

Lennot Piñeres – Turku välillä laskeutuvat noin kahdeksan kilometrin päässä Turun keskustasta sijaitsevalle lentoasemalle. Kulkuyhteydet keskustaan ovat hyvät, ja myös Raisio ja Naantali ovat parinkymmenen kilometrin säteellä, joten niihinkin pääsee erittäin helposti. Turun keskustaan pääsee helposti paikallisbussilla, mutta jos sinulla on kiire, kannattaa varata taksi jo etukäteen terminaalin eteen.

Mikäli aiot liikkua enemmän Turussa ja sen ympäristössä, vuokra-auto on näppärin valinta. Voit vuokrata auton kauttamme samalla kertaa lentojesi varaamisen yhteydessä, joten sekin on kerralla kunnossa.

Turku on todella kaunis kaupunki ympäri vuoden. Kesällä Aurajoen varrella sijaitsevat kahvilat ja ravintolalaivat houkuttelevat niin turisteja kuin paikallisiakin nauttimaan antimistaan ja kauniista maisemista, ja joulun aikaan kaupunki muuttuu idylliseksi talven ihmemaaksi. Turusta löytyy paljon erittäin tasokkaita ravintoloita, joten lähde rohkeasti makumatkalle tutustumaan tarjontaan. Osta siis vaikka samantien Piñeres – Turku lennot ja ihastu tähän Aurajoen helmeen!

Viihtyisimmät hotellit kohteen Piñeres lähellä

Hotel Villa Rosario, El Palacete

Hotel Villa Rosario, El Palacete

4 out of 5
Calle de Dionisio Ruisánchez, 6 Ribadesella Asturias
Hotel Villa Rosario, El Palacete sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen omatoimisen pysäköinnin.
9,6/10 Exceptional! (90 arvostelua)
Alojamiento muy recomendable para descansar. Muy tranquilo. El desayuno de muy buena calidad.

Arvosteltu 15.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Villa Rosario, El Palacete
Parador De Cangas De Onis

Parador De Cangas De Onis

4 out of 5
Villanueva Cangas de Onis Asturias
Hinta on 91 € per yö ajalle 27.11. viiva 28.11.
91 €
27.11.–28.11.
sisältää verot ja maksut
Parador De Cangas De Onis on saanut loistavaa palautetta avuliaasta henkilökunnastaan. Majoituspaikka sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Capilla de Santa Cruz (kappeli). Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja ravintola.
9,2/10 Wonderful! (200 arvostelua)
Great place to stay. Good access to major scenic towns and hiking in the Picos de Europas. Was little disappointed they didn't have air conditioning running in November so we could keep room really cold for my wife, however they brought us a fan and that worked well. Great food and service. Breakfast ...

Arvosteltu 12.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanParador De Cangas De Onis
Hotel Villa Rosario II, Edificio Moderno

Hotel Villa Rosario II, Edificio Moderno

4 out of 5
Calle de Dionisio Ruisánchez, 3 Ribadesella Asturias
Hotel Villa Rosario II, Edificio Moderno sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Santa Maria Beach (ranta). Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
9,2/10 Wonderful! (77 arvostelua)
Beautiful , quite large room, bathroom was spacious Everything worked well Bedding and wi fi was excellent Easy check in and free parking !!

Arvosteltu 27.9.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Villa Rosario II, Edificio Moderno
Kirjaudu sisään ja säästä keskimäärin 15 % tuhansista hotelleista
Hotel Silken Spa La Hacienda de Don Juan

Hotel Silken Spa La Hacienda de Don Juan

4 out of 5
Calle La Concepcion 5 Llanes Asturias
Hinta on 60 € per yö ajalle 30.11. viiva 1.12.
60 €
30.11.–1.12.
sisältää verot ja maksut
Hotel Silken Spa La Hacienda de Don Juan sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Biskajanlahti. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ravintola ja kahvila.
8,6/10 Excellent! (49 arvostelua)
Todo bien. El spa es pequeño y no funcionaba el baño de vapor por lo que nos hicieron un descuento.

Arvosteltu 9.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel Silken Spa La Hacienda de Don Juan
Gran Hotel Pelayo

Gran Hotel Pelayo

4 out of 5
Real Sitio de Covadonga Cangas de Onis Asturias
Gran Hotel Pelayo sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Picos de Europan kansallispuisto. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ravintolan.
8,4/10 Very Good! (278 arvostelua)
La habitación estaba limpia pero la moqueta tenia manchas, el personal amable pero tardaron mucho en atendernos para cenar y luego se les olvidó un plato y nos lo trajeron todo a la vez... El desayuno muy bueno, la chica muy atenta y agradable. No teníamos balcón y las vistas desde la ventana daban ...

Arvosteltu 14.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanGran Hotel Pelayo
Hotel & Spa María Manuela

Hotel & Spa María Manuela

4 out of 5
Calle La Vega, S/n Onis Asturias
Hinta on 180 € per yö ajalle 26.11. viiva 27.11.
180 €
26.11.–27.11.
sisältää verot ja maksut
Hotel & Spa María Manuela sijaitsee lähellä kohdetta Mirador de la Reina. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja täyden palvelun kylpylän.
8/10 Very Good! (41 arvostelua)
Todo genial

Arvosteltu 4.11.2025

Avautuu uuteen ikkunaanHotel & Spa María Manuela
Etkö löydä etsimääsi?
Näytä kaikki saatavilla olevat majoituspaikat kohteessa Piñeres
Näytä kaikki majoituspaikat
Alin löytämämme hinta viimeisten 24 tunnin aikana 1 yölle ja 2 aikuiselle. Hinnat ja saatavuus voivat muuttua. Muita ehtoja saatetaan soveltaa.

Hinta, verot & maksut: ebookers.fi sivuston hinnat päivittyvät kerran päivässä. Hinnat sisältävät kaikki verot ja maksut poislukien mahdolliset matkatavaramaksut.

Takaisinmaksut/muutokset/peruutukset: Lipun salliessa muutokset tulee maksettavaksi 45.00 € ebookersin muutoskulu sekä mahdolliset verojen ja lentohintojen erotukset sekä lentoyhtiön muutoskulut.

Muut ehdot: Aikatauluissa, hinnoissa ja ehdoissa muutokset mahdollisia ilman erillistä ilmoitusta. Paikkoja on rajoitetusti ja hinnat eivät ole välttämättä saatavilla kaikilla lennoilla/päivillä. Hinnat eivät ole voimassa takautuvasti ja niitä ei voi käyttää vaihdossa kokonaan tai osittain käyttämättömiin lippuihin. Lipuissa ei ole muutos- eikä peruutusoikeutta. Hintasäännöt kullekkin lipulle tulee tarkistaa ennen varauksen maksamista ja vahvistamista.