Koko huoneisto

Virginia 2 - Kaksi sänkyä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Virginia 2 - Kaksi sänkyä valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Jääkaappi, mikroaaltouuni, liesi, keittoastiat/astiat/ruokailuvälineet
Ranta
2 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Ulkoruokailutilat

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone4 henkilöä6 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Los Cristianos, CN
  • Place, Las Vistasin ranta
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Estadio Antonio Domínguez Alfonso
    ‪17 min kävelymatka‬
  • Place, Amerikkojen ranta
    ‪9 min ajomatka‬
  • Airport, Teneriffa (TFS-Etelä-Teneriffa)
    ‪19 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Virginia 2 - Kaksi sänkyä

Virginia 2 - Kaksi sänkyä on yksi parhaimmista paikoista Los Cristianosissa, aivan tien toisella puolella Las Vistas -rannasta. Se on 4. kerroksessa ja siinä on hissi, joten se on kunnossa vanhuksille ja kaikille, joilla on kävelyvaikeuksia. Siksi siitä on myös upeat näkymät rannalle ja merelle. Parvekkeella on patio-pöytä ja tuolit sekä aurinkotuoli. Lasiovet johtavat takaisin loungeen, joka on mukavasti sisustettu L-muotoisella sohvalla, sohvapöydällä, TV: llä, ruokapöydällä ja tuoleilla, vakiolampulla ja kannettavalla tuulettimella. Vieraille on tarjolla myös valikoima kirjoja lainaksi. Pienessä keittiössä on 2-renkaan liesi, liesituuletin, korkea jääkaappi / pakastin ja mikroaaltouuni. Molemmissa makuuhuoneissa on 2 yhden hengen vuodetta, yöpöytä ja lamppu, vaatekomerot ja kannettava tuuletin. Kylpyhuoneessa on suihkukaappi, pesuallas peilillä, wc ja pesukone.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Las Vistasin ranta. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja kalustetun parvekkeen.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja kalustetun parvekkeen
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja hissi
  • Sijaitsee 8 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Siam Parkin vesipuisto ja 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fañabén ranta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat ja hissin. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Kirjoja
  • Televisio

Ulkotilat

  • Kalustettu parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Kannettava tuuletin

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Hissi
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä meren rantaa
  • Vuoristossa

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 6 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Lead guest must be 25 years or older. No groups of all males or all females

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ESFCTU0000380160006992460000000000000VV-38-4-00066190
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Virginia 2 - Two Bed Arona
Virginia 2 - Two Bed Apartment
Virginia 2 - Two Bed Apartment Arona
642c074aee340b003e9379e1

Virginia 2 - Two Bed – arvostelut