Yksityinen majoittaja
Eastern El-Galala Aqua Park
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Eastern El-Galala Aqua Park valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Suez Governorate, Suez Governorate
- Place, Dome Marinan venesatama11 min ajomatka
- Place, Porto Sokhnan ranta11 min ajomatka
- Place, Ein el-Sokhnan satama52 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Al Masa Hotel El Sokhna
Ataqah
Al Masa Hotel El Sokhna
- Uima-allas
- Aamiainen sisältyy hintaan
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
4.1 kautta 5, Erittäin hyvä, 32 arvostelua
Hinta on 164 €
sisältää verot ja maksut
30.6.–1.7.
Tietoja majoituspaikasta
Eastern El-Galala Aqua Park
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien ja tapahtumien (kuten perhejuhlat, syntymäpäiväjuhlat ja häät) järjestäminen on sallittua majoituspaikassa; enimmäisosallistujamäärä: 50
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.







