Keskeinen, moderni ja perinteinen yhdessä, Ateenan asunto, joka sijaitsee Olympian Zeuksen temppelin, Uuden Akropoliksen museon ja Akropolisin välissä!
Huoneisto on täysin kalustettu ja suunniteltu henkilökohtaiseen "makuomme", tarjoaa mukavan ja miellyttävän oleskelun ja toivomme sinun nauttivan majoituksesta niin paljon kuin nautimme siitä!Asunto on juuri remontoitu ja täysin kalustettu omalla ajattelutavallamme ja maulla.
Siellä on kaksi isoa makuuhuonetta, joissa parivuode ja valtava olohuone, jossa parivuodesohva. Jokaiseen huoneeseen voidaan tarvittaessa lisätä sänkyä. Jopa 9 henkilöä voi majoittua mukavasti auringonvalossa, modernissa, täysin kalustetussa, 90 neliömetrin asunnossamme!
WiFi on käytettävissä ja Internet-yhteyden nopeus on upea!
Se on alle 300 metrin päässä uudesta Akropolis-museosta, se on Akropoliksen metroaseman vieressä. Voit myös kävellä Syggrou Avenuelle ja olet myös Amalias-kadun takana. Sinulla on suora pääsy linja-autoihin, raitiovaunu- ja metroasemille.
Voit kävellä kaikkien arkeologisten kohteiden, kuten Akropolis ja Parthenon, Herodium, Plaka, muinaiset markkinat, Monastiraki, Syntagma, Olympus Zeuksen temppeli, Zapeio-puisto, Philopappou-kukkula, ympäri.