Pysy 112-vuotiaassa viehättävässä kodissamme, se on historiallinen haulikko, joka sijaitsee Canalin vieressä ja rauhallisella äänellä. Vuosisadan vanhan Sibley-tehtaan vieressä kaupunkialueella, jossa jokaisen illan läpi kulkeva juna on rauhoittava. Kotimme on rento tyylikäs ja mukava, ja se on poikkeuksellinen vetäytyminen lähellä keskustaa ja tarjoaa erinomaisen pääsyn kaupunkiin. Olemme myös lähellä Olmstead-järveä, Savannah-Rapidea ja Augusta-kanavaa, jotka nauttivat ulkona nauttimisesta. Rakastamme pikku talomme ja sinäkin!
Meidän haulikko-talo sijaitsee Augustan sydämessä, ja siinä on 11 "kattoon kaikkialla, tilava king size-vuode, täysi kylpyamme, täydellinen keittiö, jossa on mukautetut betonityöpöydät, eteinen istuinalue ja pyhä takapiha. Tarjoamme 50 tuuman taulutelevision ja pienen kirjaston sekä lautapelejä.
Keittiössä on täysikokoinen jääkaappi ja liesi, kahvinkeitin, astiat, lautaset, kupit jne.
Koti sijaitsee keskeisellä paikalla kaupungin, joka mahdollistaa pääsyn valtatie muutamassa minuutissa, pääsy pyöräilyreitteille ja kanavalle melontaan tai vain wuick ratsastaa keskustaan restuarants ja baareja.
Olemme myös 5 minuutin ajomatkan (1. 4 mailin) päässä keskustan viihde- ja liiketoiminta-alueista 10 minuutin kuluessa (3. 3 mailia) Augusta National Golf Clubista (The Masters) ja 28 minuutissa (12. \ T 7 kilometriä Fort Gordonin armeijan asennuksesta. Naapurustomme on viehättävä ja mukava, ja jos olet täällä liike- tai lomamatkalla, toivotamme sinut tervetulleeksi vieraaksi.
Esitetyt asiat:
- WiFi
-Pyyhkeet, liinavaatteet, hiustenkuivaaja
- shampoo, hoitoaine, vartalonpesu
- Silitysrauta ja -lauta
- Kahvi
- Taulutelevisio (ei kaapelia, mutta se saa peruskanavia, kuten NBC, CBS jne.)
- Helppo pysäköinti (ajotieltä ja kadun pysäköinti)
- Ulkopuolinen kameravalvonta tarjoaa mielenrauhaa
Olemme 5 minuutin päässä, joten jos tarvitset jotain, kerro meille!
Katso karttanäkymämme, jotta saat käsityksen ympäröivien alueiden maamerkkeistä.