Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

1 minute to the sea

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 1 minute to the sea valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Ulkoalueet
Oleskelualue
Uima-allas
Sisätilat

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä55 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Dobra Voda, Opština Bar
  • Place, Stara Maslinan oliivipuu
    ‪9 min ajomatka‬
  • Place, Islamski Kulturni Centar Barin kulttuurikeskus
    ‪11 min ajomatka‬
  • Place, Omerbasicin moskeija
    ‪12 min ajomatka‬
  • Airport, Podgorica (TGD)
    ‪70 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

1 minute to the sea

Apartment oweloking to the sea,private parking,first line to the sea. perfect to stay family and single trip. You welcome to the our hotel and stay to your holiday................................................
Tämä huoneistohotelli sijaitsee lähellä kohdetta Stara Maslinan oliivipuu. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa vuodesohvan.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla vuodesohva ja suihku
  • Sijaitsee 10 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Stara Maslinan oliivipuu ja 11 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Islamski Kulturni Centar Barin kulttuurikeskus

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 55 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Majoittajan kommentti: our hotel love family with children

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

1 minute to the sea – arvostelut