Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

Luxury Villa on the Beach in Diamante, Sea View - Villa Ventre

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Luxury Villa on the Beach in Diamante, Sea View - Villa Ventre valokuvagalleria

Ulkopuoli
Ulkopuoli
Ulkopuoli
Ulkopuoli
Sisätilat

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
  • Grilli
  • Näkymä merelle

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Contrada Santa Litterata, 3, Belvedere Marittimo, CS, 87021
  • Place, Belvedere Marina
    ‪17 min ajomatka‬
  • Place, Isola di Cirella
    ‪19 min ajomatka‬
  • Place, Belvedere Marittimon linna
    ‪21 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Luxury Villa on the Beach in Diamante, Sea View - Villa Ventre

Tämä rannalla sijaitseva huvila tarjoaa asiakkaittensa käyttöön aurinkovarjot ja aurinkotuolit. Huvilassa on pyykinpesukone ja vedenkeitin sekä ilmainen Wi-Fi, taulutelevisio ja satelliittikanavat.
Huvila tarjoaa 15 huonetta, joissa on silitysrauta/-lauta. Taulutelevisio, satelliittikanavat. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 50+ Mbit/s).
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Belvedere Marina. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja pyykinpesutilat. Tässä 3 tähden huvilassa on 15 huvilaa. Huvilassa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja taulutelevision.
  • Huvilassa tarjoaa asiakkaille pyykinpesukoneen, taulutelevision ja vedenkeittimen
  • Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 50+ Mbit/s)
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät matkatavarasäilytys ja virtuaalinen vastaanotto
  • Sijaitsee 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Belvedere Marina ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Isola di Cirella
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Omatoiminen pysäköinti on ilmainen.

Tämä 3 tähden huvila on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Valkohiekkaisella rannalla
  • Rantatuolit
  • Rantavarjoja

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • Pyyhkeet saatavilla
  • Saippua
  • Sampoo
  • Vessapaperi

Viihdetarjonta

  • Taulutelevisio ja satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Hiiligrilli
  • Puutarha
  • Puutarhakalusteet
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Matkatavarasäilytys
  • Silitysrauta/-lauta
  • Virtuaalinen vastaanottotiski

Tekemistä

  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • 15 majoitustilaa
  • Puutarha

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 15.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 12.00 jälkeen
Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Sisäänpääsy

Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan, avaimen haku

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Takuumaksu: 500 EUR per majoitustila per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 1.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 15 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 10 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Siivousmaksu: 100 EUR per majoitustila per yöpyminen

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy vain käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 12.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Jos asiakkaat aikovat saapua muulloin kuin tavanomaisina sisäänkirjautumisaikoina, heidän on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet avaimen hakemiseen. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan. Asiakkaiden tukena on virtuaalinen vastaanotto.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT078015C2ZKOW69GV, 078015-AAT-00002

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Luxury Villa on the Beach in Diamante, Sea View - Villa Ventre – arvostelut