Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Acuario 2 PLENO CENTRO

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Acuario 2 PLENO CENTRO valokuvagalleria

Ulkoalueet
1 makuuhuone, ilmainen Wi-Fi
Ulkouima-allas, lämmitetty uima-allas
Ruokailu
Ulkopuoli

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä40 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Näkymä järvelle

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Villa Carlos Paz, Cordoba
  • Place, Carlos Pazin rantakatu
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Nuestra Señora del Carmenin kirkko
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Casperin talo
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Ingeniero Aeronautico Ambrosio L.V. Taravellan kansainvälinen lentoasema (COR), Córdoban
    ‪33 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Acuario 2 PLENO CENTRO

La Torre Acuario 2 on ubicada en Galería Acuario, (puedes buscar su ubicación en maps) ja sen keskiaikainen keskusta, Calle L. Alem y Av. 9 de Julio, 500 mts. de la Terminal de Omnibus.
Esta área displaone de canceris de comercios, establecimientos gastronómicos, salas de juego, cines, teatros, casino y zona bancaria, transformándose de circulación yksinoikeuden Peatonal en Temporada Alta.
Torre-metropoli, Paseo de Los Artesanos -kokoelma, monipuoliset katsojat, merentakaiset destacan-tallat, cerámica, platería jne.
Saliendo de la Galería Acuario, Costaneran tarkkailulauseke, Rio San Antonion suositeltu kokoelma Lago San Roquessa; También el Nuevo Puente Peatonal de Arquitectura Moderna y a pocos pasos de allí el Puente Vehicular Central que une el Centro commercial ubicado a ambas costas del Rio y El CuCú

El Departamento se encuentra en un luokka ja mieluisin näköalapaikka valokuvien näkökulmasta Ciudad y el Lago, en el que se puede desayunar, almorzar o cenar en el contego de de paisaje.
Katso kaikki varusteet kokonaisista elementeistä. Mikrolevyt, TV-pantalla plan, kaapeli ja Aire ilmastointi.
Servicio de Vigilancia, Seguridad con cámaras y Servicio de limpieza en edificio lasten 24 h.
La zona del “Solarium” on samanlainen kuin Pileta, joka on varustettu klimatasaatilla ja pysyvällä palvelulla, Cancha de Paddle ja espacios de virkistys.
En el piso 17 del edificio se encuentra un Hermoso Quincho / Salón de usos múltiples, vidriado, panorámico c / aire acondicionado equipado con horno eléctrico, anafe y parrillas and a amplia terraza. .
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Carlos Pazin rantakatu. Majoituspaikka tarjoaa esimerkiksi ulkouima-altaan. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja television.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla televisio
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Carlos Pazin rantakatu ja 5 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Nuestra Señora del Carmenin kirkko
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Lämmitetty allas
  • Ulkouima-allas
  • Yleinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Kaupungin keskustassa
  • Vuoristossa

Tekemistä

  • Lämmitetty allas

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Majoituspaikka ei salli lapsia.
  • Yksikön koko: 40 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Tämä majoituspaikka ei salli lapsia.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Argentiinan arvonlisävero (21 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske niitä matkailijoita, jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla Argentiinan ulkopuolelta ja jotka esittävät voimassa olevan passin tai henkilöllisyystodistuksen sekä Argentiinan maahanmuuttoviranomaisten antaman maahantulomerkinnän osoittaakseen, että he eivät ole Argentiinan asukkaita. Tämä poikkeus koskee pelkästään majoituksia, mukaan lukien aamiaisen sisältävät varaukset.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Acuario 2 Pleno Centro Apartment
Acuario 2 Pleno Centro Villa Carlos Paz
Acuario 2 Pleno Centro Apartment Villa Carlos Paz

Acuario2HL En pleno centro de Villa Carlos Paz ..y con las mejores vistas.. – arvostelut