Koko huoneisto

Riobamba 489 by Castillo Argentina

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Riobamba 489 by Castillo Argentina valokuvagalleria

Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta | 2 makuuhuonetta, äänieristys, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta | Yksityinen keittiö | Täysikokoinen jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta | 2 makuuhuonetta, äänieristys, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta | 2 makuuhuonetta, äänieristys, ilmainen Wi-Fi, vuodevaatteet
Superior-huoneisto, 2 makuuhuonetta | Parveke

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi
  • Näkymä kaupungille

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Riobamba 489 2C, Buenos Aires, C1025ABI
  • Place, Paseo La Plazan ostoskeskus
    ‪6 min kävelymatka‬
  • Place, Argentiinan kansalliskongressi
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Place, Buenos Airesin obeliski
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Airport, Buenos Aires (EZE-Ministro Pistarinin kansainvälinen lentoasema)
    ‪34 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Riobamba 489 by Castillo Argentina

Huoneistossa asiakkaiden käytössä on 2 makuuhuonetta sekä ilmainen Wi-Fi ja DVD-soitin. Asiakkaiden käytössä on keittiö, jossa on jääkaappi, uuni, liesi ja mikroaaltouuni. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Huoneissa on DVD-soitin ja kahvin-/teenkeitin. Huoneessa on parveke. Huoneissa on oleskelualue. Tämän 3 tähden huoneiston huoneissa on keittiö, jossa on täysikokoinen jääkaappipakastin, liesi, mikroaaltouuni ja erillinen ruokailualue. Kylpyhuoneista löytyy suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä, kylpytakit, bidee ja hiustenkuivaaja.

Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä. 25-tuumainen taulutelevisio, kaapelikanavat.

Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Paseo La Plazan ostoskeskus. Huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, parveke ja olohuone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee 13 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Colón-teatteri ja 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Buenos Airesin obeliski

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta

Keittiö

  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Täysikokoinen jääkaappi/pakastin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Bidee
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpytakit
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihkun ja kylpyammeen yhdistelmä

Oleskelutilat

  • Erillinen oleskelualue
  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • 25–tuumainen taulutelevisio ja kaapelikanavat
  • DVD-soitin

Ulkotilat

  • Parveke

Ilmastointi

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Palvelut ja mukavuudet

  • Ei siivouspalvelua

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Äänieristys

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 12.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 0.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Lisä-/varavuoteita ei ole saatavilla.
  • Vauvansänkyjä ei ole saatavilla.

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Käteisellä maksettava takuumaksu: 100.00 USD per yöpyminen
  • Kaupungin perimä vero: 1.50 USD per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
  • Sinua saatetaan pyytää maksamaan seuraava maksu majoituspaikassa: Argentiinan arvonlisävero (21 %). Arvonlisävero ei välttämättä koske niitä matkailijoita, jotka maksavat ulkomaisella kortilla tai pankkisiirrolla Argentiinan ulkopuolelta ja jotka esittävät voimassa olevan passin tai henkilöllisyystodistuksen sekä Argentiinan maahanmuuttoviranomaisten antaman maahantulomerkinnän osoittaakseen, että he eivät ole Argentiinan asukkaita. Tämä poikkeus koskee pelkästään majoituksia, mukaan lukien aamiaisen sisältävät varaukset.

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten satunnaisten kulujen varalta
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Riobamba 489 Castillo Argentina Apartment Buenos Aires
Riobamba 489 Castillo Argentina Apartment
Riobamba 489 Castillo Argentina Buenos Aires
Riobamba 489 Castillo Argentina
bamba 489 Castillo Argentina
Riobamba 489 by Castillo Argentina Apartment
Riobamba 489 by Castillo Argentina Buenos Aires
Riobamba 489 by Castillo Argentina Apartment Buenos Aires

Riobamba 489 by Castillo Argentina – arvostelut