Flamingo Beach on yksi kauneimmista rannoista koko Costa Rica. Valkoista hiekkaa, hauska ja kaunis aallot ovat niin lähellä Oceanica, joten tämä huoneisto paitsi erinomainen arvo, mutta upea ja unohtumaton loma! Tämä huoneisto on esteetön näköala Tyynellemerelle ja lahti näkymät Potrero (pohjoisessa), jokaisesta tilava makuuhuone (jokaisella on oma ulosmarssi parveke) ja olohuone.
Nauti tästä kauniista ja valoisasta merinäköalahuoneistosta (täydellinen uusi maali-työ syyskuussa 2018) sekä helppo työskennellä keittiössä, jossa on tarvikkeita ja laitteita. Molemmissa makuuhuoneissa on upeat tai lahdelle, ulosmarssi parveke ja television. Master Suite on muokattuihin Guanacaste puusta, parivuode ortopedinen patja, muhkeat tyynyt ja suunnittelija lakanat. Runsaasti mukavuutta yhdessä uuden taulu-tv: n jokaisessa huoneessa. Nauti extra suuri kylpyhuone valtava kaappitilaa ja runsaasti tilaa kaksi aamuisin.
2., Queen bed ja lipasto ovat mukautettuja muotoillut paikallisia metsiä ja luotu rakkaudella ja huolellisesti. Siellä on runsaasti kaappia ja säilytystilaa, valaistus, kattotuuletin, TV ja tietysti ilmastointi. Plus 2 uloskäynti parveketta!
Tilava ja mukava olohuone runsaalla istuimet on suuri ja keskittynyt uuden 40 "Smart, taulu-tv DVD-soittimella. Smart TV on kuin jättimäinen pöytätietokone käden ulottuvilla. Ei vain voi käyttää mukana toimitetulla HDMI-kaapelin katsoa suosikki valikoima tietokoneeseen, mutta voit käyttää kaikkien suosikki sivustot, Google, sähköposti, FB, YouTube jne too! Se on erinomainen, uusi tekniikka käytettävissä. Tietenkin on langaton internetyhteys (WiFi) (mukaan lukien uusi vuonna 2018 ostettu hiiriverkko), vaikka rentoutuisi katetulla merinäköala-parvekkeella, jossa on runsaasti ulkotiloja (1 sohva, 2 pehmustettua tuolia ja 2 baaria ja tuotemerkki) uusi kaasugrilli).
Keittiö on hyvin toimiva syö-ruokapöytä sekä baari istuimet. Keittiö on täysin varustettu tonnia astiat, kattilat, pannut ja kodinkoneet. Omistaja oli entinen kokki, joten siellä on runsaasti keittiövälineitä, lautasia, lasit ja tonnia muita ruoanlaitto- ja keittiötarvikkeita. Täydellinen valikoima, mikroaaltouuni, astianpesukone, roskat, tehosekoitin, leivänpaahdin, ruostumaton jääkaappi, jääpalakone ja suodatettu veden annostelija, graniittitasot ja kaksinkertainen pesuallas. Se on todella kokin unelma! Double pinon täysikokoinen pesukone, kuivausrumpu sijaitsevat erillisessä keittiön takana. Käytä tätä tilaa lisävarastoinnin tarvittaessa liikaa. Itse asiassa keittiö on suuri ruokakomero kaappi varastointiin soveltuviin extra kohteita ja suuria määriä ruokaa. Huoneistossa on jopa rantatuoleja, sateenvarjo, jäähdyttimet ja rantapyyhkeet.
Valmista suosikki ateriat ja nauttia gourmet BBQ kaasugrilli sijaitsee parvekkeelle, sekä runsaasti gourmet astioita ja keittiövälineitä tarjotaan. Oceanicassa on hissi, jolla on helppo kuljettaa matkatavaroita, päivittäistavaroita tai niitä, jotka eivät pidä portaista.
Oceanica on runsaasti pysäköintitilaa, iso yhteisön allas suihku sekä Rancho ulkona BBQ: n tai vain rentoutua uima-altaassa kanssa meressä taustalla. Oceanica on vain 100 metrin kävelymatkan päässä rannalta ja kaikki Flamingo on tarjota, kuten mini-super ruokakauppaan, autonvuokraus, ravintoloita, baareja, lahjatavaraliikkeet, apteekki, pankkiautomaatti tai vain valkoinen hiekkaranta Flamingo!
Koordinaatit Oceanica: 10. 262348 -85. 473075