Koko huoneisto

Huoneistossa on pesukone

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneistossa on pesukone valokuvagalleria

Ranta, jossa on riveittäin valkoisia aurinkovarjoja ja -tuoleja, pelastustorni ja taustalla näkyviä rakennuksia.
Rakennuksessa on kaksi ikkunaa: toisessa on vihreät ikkunaluukut ja toisessa punaiset, ja molempien ikkunoiden alla on kukkaruukut.
Ruokailu
Terassi/patio
Laituri, jossa on veneitä, puisia kävelyreittejä ja kirkas taivas.

Arvostelut

9,6 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

2 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä60 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Porto Santa Margherita, Venetien
  • Place, Golf Pra' delle Torri
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Aquafollie-vesipuisto
    ‪6 min ajomatka‬
  • Place, Luna Park
    ‪6 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Huoneistossa on pesukone

Lomakohde: Lomahuoneisto sijaitsee puutarhakaupungissa. Rentoudu ulkoterassilla ulkokalusteilla. Grilli on saatavilla. Huoneistosi: Huoneisto sijaitsee yli 2 kerroksessa, 3 huonetta (2 makuuhuonetta) on 60 neliömetriä, ja se sopii korkeintaan 6 hengelle. Ilmastointi takaa miellyttävän lämpötilan kuumina päivinä. Huoneet jakautuvat seuraavasti: Olohuone / makuuhuone, jossa on 1 lisävuode sohvalla / sohvalla, oleskelualue, ruokailutila ja tv. Makuuhuoneessa on 1 parivuode. Makuuhuoneessa on 1 parivuode ja 1 kerrossänky. Keittiönurkkaus olohuoneessa, jossa on kaasuliesi, jääkaappi (jääkaappi), mikroaaltouuni ja pesukone. Kylpyhuone, jossa suihku, wc ja bidee. Lemmikkieläimet: sallittu, 40,00 EUR / eläin ja viikko.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Spiaggia di Ponenten ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa kalustetun parvekkeen/pation ja television.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, kalustettu parveke/patio ja olohuone
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Luna Park ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Aquafollie-vesipuisto
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Pakastin

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Bidee
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Kalustettu parveke/patio
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Häkävaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Ensiapulaukku
  • Palosammutin

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 60 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Ilmastointi: 10 EUR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero IT027005C2OXR9WX97
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

With Washing Machine Caorle
Holiday Apartment With Washing Machine Caorle
Holiday Apartment With Washing Machine Apartment
Holiday Apartment With Washing Machine Apartment Caorle
VENVEN690

Holiday apartment with washing machine – arvostelut