Koko huoneisto

Panoraamanäköala, tyylikäs ja tilava näkymä, kahden askeleen päässä keskustasta, jaetun uima-altaan käyttö 2 km päässä talosta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Panoraamanäköala, tyylikäs ja tilava näkymä, kahden askeleen päässä keskustasta, jaetun uima-altaan käyttö 2 km päässä talosta valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Televisio, takka
Sisätilat
Sisätilat
3 makuuhuonetta, Wi-Fi

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta7 henkilöä150 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli
  • Takka

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Capoliveri, Toscana
  • Place, Merimuseo
    ‪2 min kävelymatka‬
  • Place, Capoliverin pyöräpuisto
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Arcipelago Toscanon kansallispuisto
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Airport, Portoferraio (EBA-Marina di Campo)
    ‪25 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Panoraamanäköala, tyylikäs ja tilava näkymä, kahden askeleen päässä keskustasta, jaetun uima-altaan käyttö 2 km päässä talosta


Tyylikäs ja tilava, asunto Villa Soprana kolmella tasolla. Pohjakerroksessa kuuluu eteinen, pannuhuone, makuuhuone, kylpyhuone, kahden hengen huone (lisävuoteella) tilaa kaapissa. Ensimmäisessä kerroksessa on keittiö, iso olohuone ja parveke, kahden hengen huone, parveke, kylpyhuone suihkulla. Ylimmässä kerroksessa on suuri huone, jossa ikkunat, panoraama lahden Stella, pesutupa ja terassi (3x3mt. Ca). Keskustassa Capoliveri on vain 2 minuutin kävelymatka, rannat 4,2 km. Pysyminen tässä huoneistossa vieraille tarjotaan mahdollisuus käyttää uima-allasta ja tenniskenttä Residence Le Grazie Est lähellä rantaa Madonna thanks- pysäköinti varattu käytettäväksi talo on yksi auto. On kuitenkin mahdollista varata ylimääräistä pysäköintipaikkaa.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Piazza Matteotti. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa 2 kylpyhuonetta ja takan.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla pyykinpesukone, 2 kylpyhuonetta ja takka
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Merimuseo ja Piazza Matteotti
  • Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin lisämaksusta
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Ruoka ja juoma

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 2 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ulkotilat

  • Grilli
  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Maksu: EUR 50
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Tekemistä

  • Golfmahdollisuus lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 150 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 9.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit: 50 EUR
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sähkömaksu: 0.3 EUR per kilowattitunti

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Lemmikit: 50 EUR
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
  • Lakanamaksu: 14.5 EUR per yöpyminen (tai asiakkaat voivat tuoda omansa)

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
11451-22876

Panoramic views House, elegant and spacious, near to the Capoliveri center. – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

Arvostelut

8/10 Hyvä

claudia e.

Stilvolle Stadtwohnung, geräumig

Insgesamt eine Ferienwohnung mit viel Charme. Sehr gute Ausrüstung, vor allem auch in der Küche. Ein Minuspunkt ist sicher die Parkplatzsituation. Es sollte nicht sein, dass zusätzlich pro Tag 10 EUR pro Wagen gezahlt werden müssen. Der Gratisparkplatz ist kaum brauchbar.
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2017