Kaunis, todella kaukainen, punapuulla vuorattu Treehouse mÀen huipulla, josta on upeat nÀkymÀt! Se on mukava kaikentyyppiselle Montereyn niemimaan vierailijalle - 2 perhettÀ tai kaveriporukkaa oleskelee mukavasti. PÀÀllikön sÀnky on oma kylpyhuone ja erottaa 3 muuta makuuhuonetta ja 2 muuta kylpyhuonetta iso olohuone. Talo on hiljainen ja rentouttava. Se on viihtyisÀ talvella puulÀmmitteellÀ ja kaasuilla ja hauskaa kesÀllÀ aurinkovarjolla kannella hengailla lÀmpiminÀ kesÀiltoina!
Kaasukiellon vieressÀ on iso kansi, jossa on hieno palokaukalo ja seisovan kÀsintehty puupatu. LÀmpövalaisimia on saatavana mihin tahansa viileÀÀn yötÀ. Big screen tv sijaitsee yhdessÀ olohuoneessa, jossa on puuhella. Toisessa olohuoneessa on suuri mukava sohva ja siinÀ on kaasutakka tunnelmalle ja upeampiin nÀkymiin laaksoon. Materissa on oma kylpyhuone, jossa on kaksi suihkupÀÀtÀ ja ovi kannelle. Kolme takana olevaa makuuhuonetta ovat tilavia ja hyvin varusteltuja nÀkymillÀ ja kahdella on pÀÀsy yksityiselle kannelle. Yksi kylpyhuone on uusittu vasta toisessa ja toisessa on kylpyamme kylpyyn. Kylpyhuoneissa on kaikki varustetut tarpeesi. Kaikissa vuoteissa on untuvapeitteet ja mukavat patjat. KeittiössÀ on kaikki tarvitsemasi ja vÀhÀn ylimÀÀrÀistÀ, kuten kahvia ja mausteita Ja jopa tÀysin ladattu puomi!
Takaosassa on tupakoitsija ja puuhiiltÀ sisÀltÀvÀ bbq, jossa on penkkejÀ ja retkeilytuoleja marsh-tÀytelÀiseen paistamiseen. Tuoreet kananmunat ovat ulkona takaisin.
Voit patikoida mÀkeÀ ylös suoraan ajotieltÀsi tai suunnata mÀkeÀ alas puistoon vaeltaaksesi vesiputouspolulle.
KylÀssÀ, 7 minuutin pÀÀssÀ mÀkeÀ, on monia ravintoloita ja viininmaisteluhuoneita. Voit pysÀköidÀ ja kÀvellÀ pÀÀstÀ toiseen tai pÀÀtyÀ lapsiystÀvÀlliseen puistoon.
Tietysti olet 20 minuutin pÀÀssÀ karmelista meren rannalla, 25 Montereyn ja sama pikkukivirannalle. Jos haluat mahtava tuntomatkan henkeÀsalpaavasta hwy 1: stÀ, suunna iso sur.
Todella toivottaa sinut kotiisi nauttimaan!