Tämän savuttoman majatalon palveluihin kuuluu televisio yleisissä tiloissa, pankkiautomaatti/pankkipalvelut ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
Studio Central in Maarif tarjoaa 3 huonetta, joissa on minibaari. 32-tuumainen älytelevisio, kaapelikanavat ja ensi-iltaelokuvat. Siivous on saatavilla pyynnöstä.
Studio Central in Maarif sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Casablancan kaksoistornit. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa.
Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat yhteinen olohuone, pankkiautomaatti ja televisio yleisissä tiloissa
Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Casablancan kaksoistornit ja Twin Center -ostoskeskus
Studio Central in Maarif tarjoaa asiakkaiden käyttöön ostosmahdollisuuksia paikan päällä, pankkiautomaatin/pankkipalvelut ja yhteisen olohuoneen. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi.
Tämä majatalo on savuton.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä ei ole pysäköintimahdollisuutta
Tekemistä
Shoppailu
Televisio yleisissä tiloissa
Mukavuudet
Matkatavarasäilytys
Pankkiautomaatti
Palvelut asiakkaille
Siivouspalvelu (pyynnöstä; lisämaksusta)
Esteettömyys
10 sisäänkäynnille johtavaa askelmaa
Ei hissiä
Muuta
Savuton majoituspaikka
Yhteinen olohuone
Huoneen palvelut/mukavuudet
Viihdetarjonta
32−tuumainen älytelevisio ja kaapelikanavat
Ensi-iltaelokuvat
Ruoka ja juoma
Minibaari
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 13.30.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 50 MAD, jos sisäänkirjautuminen tehdään klo 18.00–23.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
Studio Central in Maarif ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Kaupungin perimä vero: 34.10 MAD per henkilö per yö. Tätä veroa ei peritä alle 12 vuotta vanhoilta lapsilta.
Siivousmaksu: 100 MAD per majoitustila per yöpyminen (vaihtelee yöpymisen keston mukaan)
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Myöhäisestä sisäänkirjautumisesta veloitetaan 50 MAD:n suuruinen lisämaksu klo 18.00–23.00
Siivousmaksu: 50 MAD
per yö. Maksu saattaa vaihdella yöpymisen keston mukaan.
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.