Asunto Platja d'Arossa kunnostettu modernissa tyylissä rannan vieressä, vain 2 minuutin kävelymatkan päässä! Platja d'Aro on erittäin vilkas kaupunki kaikkina vuodenaikoina, ja siellä on laaja valikoima vaatekauppoja ja gastronomisia tiloja.
-
Siinä on enintään 2 henkeä, huone, jossa parivuode ja täysin remontoitu kylpyhuone, jossa suihku, hiustenkuivaaja ja vartalo saippua. Rakastut asuntoon sekä sen sisustuksesta että mukavuudesta, koska se on aivan uutta! Huoneistossa on taitettava sänky ja silitysrauta vaatteille.
Siellä on olohuone, jossa on sohva, televisio ja ruokapöytä 2 hengelle, ja se yhdistää hyvin varustettuun keittiöön, jossa on jääkaappi, mikroaaltouuni, keraaminen liesi, leivänpaahdin, mehu ja vedenkeitin. Parvekkeelta on pääsy ulkokalusteilla, joissa voit nauttia sen tarjoamasta suuresta valosta, kuten kuvista näkee.
Huoneistossa on tuuletin, sähkölämmittimet ja ilmainen pysäköinti, erittäin tärkeä etenkin kesällä, jolloin on vaikeampaa pysäköidä.
-
Platja d'Arossa on kaikki tarvittavat palvelut täydellisen loman tai täydellisen viikonlopun viettämiseksi kumppanisi ja ystävien kanssa. Siellä on elokuvateatteri, ostoskeskuksia, supermarketteja, kuntien markkinoita joka perjantai, vesipuisto kesällä ja kävelykatu meren äärellä, rajoitetusti pääsyä autoihin, voit pyöräillä, kävellä tai juoksua.
Platja d'Arosta pääset Palamósille kävelyllä pitkin Camí de Ronda -kadua, upea polku, joka kulkee meren rannalla, nauttien jokaisesta poukamasta, jonka matkan varrella löydät, pidät heistä kaikista!