Koko huoneisto

2 huoneen mökki 4 hengelle merinäköalalla ja uima-allas

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 2 huoneen mökki 4 hengelle merinäköalalla ja uima-allas valokuvagalleria

Ulkoalueet
1 makuuhuone
Televisio
Uima-allas
Televisio

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone4 henkilöä32 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
CAVALAIRE sur mer
  • Place, Bonporteau-ranta
    ‪14 min kävelymatka‬
  • Place, Cavalairen maihinnousurannat
    ‪4 min ajomatka‬
  • Place, Grimaudin satama
    ‪21 min ajomatka‬
  • Airport, Toulon (TLN-Toulon - Hyeres)

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

2 huoneen mökki 4 hengelle merinäköalalla ja uima-allas

2 huoneen mökki, merinäköala, asuinrakennuksessa uima-altaalla, 32 m2, kaakkoon päin, 2 km päässä rannasta ja kaupoista, pääsy portaille. (Noin 80 vaihetta). siirrettävä ilmastointi. (ilmainen rantakuljetus kesällä). Vaihdettava olohuone 2 hengelle, keittiö, jossa on jääkaappi, sähköliesi, miniuuni, mikroaaltouuni, makuuhuone, jossa 1 parisänky, 1 yhden hengen sänky, hiustenkuivaaja, suihku ja wc, iso loggia huonekaluilla ja terassilla. 2 km kylän keskusta - 2,5 km kauppoja - 2,5 km venesatama ja satama - 2,5 km hiekkarantoja
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Bonporteau-ranta. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi television ja jääkaapin.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla televisio, jääkaappi ja mikroaaltouuni
  • Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Bonporteau-ranta ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cavalairen maihinnousurannat

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Uima-altaat/kylpylä

  • Yleinen uima-allas

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Mikroaaltouuni

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Televisio

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 32 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

85

2 rooms apartment with sea view and swimming pool in the residence – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

8,0/10

Siisteys

Arvostelut

8/10 Hyvä

martine M., Monistrol sur loire

Hyvää: Siisteys

Séjour bien passe

Dans la location il faudrait un frigo plus grand