UUTISEN NEUVOTTELU - TOUKOKUU 2019 - Katso alla.
Asunto, jota kutsun Horizon View Condo -aukioksi, on upean uuden TAFT Horizons 101 -kompleksin tornissa 1 aivan Cebun sydÀmessÀ, joka sijaitsee lÀhellÀ Ayala-ostoskeskusta ja hyvin lÀhellÀ Fuente-ympyrÀÀ. Kiinteistö valmistui vuonna 2018, joten koko rakennus on uusi ja kuohuviini. Juuri siellÀ, vilkkaassa Cebun sydÀmessÀ. Marraskuussa 2018 asuntojen kalusteet ja varusteet valmistuivat mahdollisimman korkealle tasolle. Valokuvat otettiin joulukuussa 2018.
Minun filosofiani on ollut luoda asunto, jossa voit elÀÀ, eikÀ vain oleskelua. Se on filosofia, joka takaa riittÀvÀn tilan ja laadukkaan varastoinnin, joten kukaan ei koskaan saa odottaa elÀvÀnsÀ "matkalaukusta". Se on 'koti' eikÀ 'majoitus'! Ensisijaisena tavoitteena on "mukavuus", ei "minun mukavuuteni". Makuuhuoneet ovat vuodepaikkaa ja lounge on rentouttava. TÀmÀ on sellaista kuin se olisi ja miten haluaisit sen.
Huoneiston pinta-ala on 60 neliömetriÀ (645 neliömetriÀ), joten siellÀ on runsaasti tilaa. On kaksi erillistÀ makuuhuonetta, joista toisessa on queen-size-vuode ja toisessa parivuode. NÀmÀ ovat erittÀin yleviÀ. On myös taitettava sÀnky. Huoneeseen mahtuu korkeintaan 5 henkeÀ. Tyypillisesti huoneisto soveltuu parhaiten 4 aikuiselle tai 4 aikuiselle ja nuoremmalle henkilölle, ja makuuhuoneessa on ylimÀÀrÀinen taitettava vuode. On kaksi kylpyhuonetta, joista toisessa on oma kylpyhuone ja makuuhuone. SiellÀ on myös kodinhoitohuone, jossa on pesukone ja silitysrauta. Hotellissa on suuri runsas oleskelutila, keittiö ja ruokailutila. Loungessa ja molemmissa makuuhuoneissa on ilmastointi.
On laajakaistainen wifi, ja suuri seinÀlle tv. Wifi on maksuton. On tv-kaapelilaatikko, josta sinun tÀytyy ostaa prepaid-paketti. Joten tulet olemaan hyvin rento sohvalla.
KeittiössÀ on erilaisia ruoanvalmistusvaihtoehtoja, joissa on varustettu uuni, grilli, 2 renkaan liesi, mikroaaltouuni ja riisikattila. Tietenkin siellÀ on vedenkeitin. Olen toimittanut hyvÀn mÀÀrÀn ruoanlaittovÀlineitÀ, kattiloita, paistinpannuja, grillipannuja, tarjoilukuppeja, ruokailuvÀlineitÀ, enkÀ koskaan unohtanut korkkiruuvia, olenko!
SiellÀ on suuri ruokapöytÀ, sinulla on suuri valinta keittÀÀ ruokaa tai lÀhteÀ lukuisille ravintoloille kÀvelyetÀisyydellÀ.
Huoneisto sijaitsee 37. kerroksessa, se on rakennuksen kulmassa, joten sinulla on upeat nÀkymÀt kahteen suuntaan sekÀ rauhaa ja hiljaisuutta vilkkaasta kaupungin elÀmÀstÀ. Rauha ja hiljaisuus ovat ylellisyyttÀ, ja kun haluat yöelÀmÀn, et voisi olla parempi paikka !!
Huoneistossa on kyse ylellisyydestÀ. Kuvat ovat vÀlttÀmÀttömiÀ, mutta tietysti voit vapaasti esittÀÀ kysymyksiÀ omaan tarpeeseesi.
Kiitos
Ilo
UUTISET NEUVOTTELU - TOUKOKUU 2019 - Huolimatta jatkuvista vesihuoltoongelmista joillakin kaupungin alueilla, asunto ei ole koskaan kokenut vÀhemmÀn kuin erinomaiset vesihuollot. PyydÀ varausta tehdessÀsi paikallista edustajaa toimittamaan LIVE-videolÀhde vedenpaineesta ja kuuman suihkun suorituskyvystÀ. Voit hallita mitÀ nÀet !! Ole varma, nÀkyvÀsti reaaliajassa.
UIMA-ALLAS
Ylikuormituksen vÀhentÀmiseksi rakennuksen hallinto antaa kahdelle henkilölle asuntoa kohden ilmaiseksi tietynÀ pÀivÀnÀ. LisÀhenkilöistÀ, jotka haluavat osallistua uima-altaaseen samana pÀivÀnÀ, peritÀÀn maksu. LisÀmaksun maksaa rakennuksen johto eikÀ asunnon omistaja.