Tämän aamiaismajoituksen palveluihin kuuluu ilmainen aamiainen ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa. Siivouspalvelu on saatavilla pyynnöstä.
L'Una Dimora tarjoaa 3 huonetta, joissa on hiustenkuivaaja. Tämä aamiaismajoitus tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden, jonka nopeus on 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle). Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous pyynnöstä ja lakanoiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.
L'Una Dimora sijaitsee rautatie-/metroaseman yhteydessä ja lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän taiteen museo. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen aamiainen ja ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa.
Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin
Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle))
Sijaitsee vain 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Pyhän taiteen museo ja 4 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Casa del Boccaccio
Majoituspaikkaan voi tuoda lemmikin ilmaiseksi
Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen mannermainen aamiainen joka päivä klo 8.00–10.00.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Huoneessa olevan Wi-Fi-yhteyden nopeus: 500+ Mbit/s (yli 6 käyttäjälle tai yli 10 laitteelle)
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Majoituspaikan alueella on pysäköintimahdollisuuksia
Ruoka ja juoma
Ilmainen mannermainen aamiainen saatavilla päivittäin klo 8.00–10.00
Palvelut asiakkaille
Lakanoiden vaihto (pyynnöstä)
Siivouspalvelu pyynnöstä
Esteettömyys
Ei hissiä
Huoneen palvelut/mukavuudet
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Sampoo
Suihku
Vessapaperi
Yksityinen kylpyhuone
Muuta
Ilmastointi (säädettävä)
Lämmitys
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 18.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 22.30.
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. majoittaja ottaa asiakkaat vastaan.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 24 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ennen saapumista sinun on suoritettava verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 21.00 jälkeen
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Sisäänpääsy
Majoittaja ottaa asiakkaat vastaan
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita ja yöpyvät ilmaiseksi
Korkeintaan 2 lemmikkiä
Lemmikkejä ei saa jättää valvomatta
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Kaupungin perimä vero: 1.00 EUR per henkilö per yö korkeintaan 6 yöstä. Tätä veroa ei peritä alle 14 vuotta vanhoilta lapsilta.
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lis ämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 24 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Ennen saapumista asiakkaiden on suoritettava majoituspaikan verkkorekisteröinti turvallisen linkin kautta. Klo 21.00 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Majoittaja ottaa saapuvat asiakkaat vastaan.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
L'Una Dimora – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
1
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
10/10
Henkilökunta ja palvelu
10/10
Palvelut/mukavuudet
10/10
Majoituspaikan kunto ja tilat
Arvostelut
10/10 Loistava
Giorgia Federica
Matkusti lemmikkien kanssa, Matkusti kumppanin kanssa
15.3.2026
Hyvää: Siisteys, henkilökunta ja palvelu, palvelut/mukavuudet ja majoituspaikan kunto ja tilat
Ragazzi disponibili e cordiali ,animali domestici benvenuti