Koko loma-asunto
1 Bdrm Guesthouse - Walk to Everything - Roof Top Patio-bbq - Short Stay Welcome
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan 1 Bdrm Guesthouse - Walk to Everything - Roof Top Patio-bbq - Short Stay Welcome valokuvagalleria





Koko koti
1 makuuhuone 2 henkilöä 102 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Chapala, JAL
- Chula Vista Country Club9 min kävelymatka
- Lagunan ostoskeskus10 min kävelymatka
- Ajijicin kävelysilta3 min ajomatka
- Guadalajara, Jalisco, Meksiko (GDL-Don Miguel Hidalgo y Costillan kansainvälinen lentoasema)36 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Talo, 1 makuuhuone, tupakointi sallittu, parveke kuvat

Talo, 1 makuuhuone, tupakointi sallittu, parveke
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Hacienda del Lago Boutique Hotel
Hacienda del Lago Boutique Hotel
- Uima-allas
- Kylpylä
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
4.5 kautta 5, Upea, (248)
Hinta on 66 €
1 huone
sisältää verot ja maksut
10.8.–11.8.
Tietoja majoituspaikasta
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankki-/luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on häkävaroitin
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin ja ensiapupakkaus
Tämä majoituspaikka siivotaan ammattimaisesti
Tässä majoituspaikassa ei ole vastaanottoa. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaat saavat sisäänkirjautumisohjeet sekä ohjeet turvalokeron käyttämiseen sähköpostitse ennen saapumista. Asiakkaat pääsevät sisään majoitustilaan yksityisen sisäänkäynnin kautta.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
1 Bdrm Guesthouse - Walk to Everything - Roof Top Patio-bbq - Short Stay Welcome – arvostelut
Arvostelut
Arvostelut
Arvosteluja ei vielä ole
Kirjoita tälle majoituspaikalle ensimmäinen arvostelu majoituksesi jälkeen.