Hotellit Coochin
Vertaa 54 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 54 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Coochin: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Coochin

Australian Hotel Boonah

The Kooralbyn Valley

Commercial Hotel Boonah

Scenic Rim Motel

Boonah Valley Motel

Portinvartijoiden mökki

The Hilltop Hideaway, has stunning views from the hot tub or deck.

Beautiful views in a country farm setting

Boonah Motel

Self Check In, getaway with stunning views of Boomerang Lagoon and Mt Kooralbyn.

Spicers Peak Lodge

Old Church B&B

Mt Barney Lodge Country Retreat

Stunning Queenslander on shire horse farm
Kohteeseen Coochin tutustuminen
Coochin tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Coochin ja sen lähellä kuuluu:
- Kooroomba Vineyards and Lavender Farm
- Lake Moogerah
- Moogerah Dam
- Queensland Motorcross Park
- Barney-vuoren kansallispuisto
- Main Rangen kansallispuisto
- Rathdowney Information Centre & Historical Museum
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Coochin?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Coochin, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Tammikuu ja joulukuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Coochin, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Tammikuu ja helmikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja syyskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 30 °C ja öisin 19 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 395 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 26 °C päivisin ja 11 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 155 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 25 °C ja öisin 10 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 97 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 30 °C ja 15 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 258 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Coochin on 906 cm.
Coochin: Hotellitiedot
Majoitukset | 54 |
|---|---|
Halvin hinta | 54 € |
Korkein hinta | 1 274 € |
Suositut hotellit | Australian Hotel Boonah, The Kooralbyn Valley, Commercial Hotel Boonah, Scenic Rim Motel , Boonah Valley Motel, Portinvartijoiden mökki, The Hilltop Hideaway, has stunning views from the hot tub or deck. , Beautiful views in a country farm setting, Boonah Motel, Self Check In, getaway with stunning views of Boomerang Lagoon and Mt Kooralbyn., Spicers Peak Lodge, Old Church B&B, Mt Barney Lodge Country Retreat, Stunning Queenslander on shire horse farm , Luxury 100yr old workers cottage close to wineries & wedding venues |
Lähialueen hotellit
Kotimaan matkailuhelmet 2026
Tutustu kohteeseen
Suosituimpia
- Adventure Bay matkatarjoukset
- Tieri matkatarjoukset
- Bungalow matkatarjoukset
- Texas matkatarjoukset
- Darwin matkatarjoukset
- Toora matkatarjoukset
- Byron Bay matkatarjoukset
- Port Douglas matkatarjoukset
- K’gari matkatarjoukset
- Gold Coast matkatarjoukset
- Price matkatarjoukset
- Bagdad matkatarjoukset
- Darra matkatarjoukset
- Coffs Harbour matkatarjoukset
- Surfers Paradise matkatarjoukset
- Greta matkatarjoukset
- Sale matkatarjoukset
- Surf Beach matkatarjoukset
- Kakadu matkatarjoukset
- Tara matkatarjoukset

