Hotellit Deildarey
Vertaa 26 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 71 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Deildarey: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Deildarey

Vogur Country Lodge

Fosshotel Stykkisholmur

Hótel Fransiskus Stykkishólmi

Sjávarborg

Mystic Light Lodge

The Stykkishólmur Inn

Dalahótel
Stykkisholmur Inn

Maatila upea luonto. Rauha ja hiljaisuus. Ei turistiliikennettä.

Palautettu talo Stykkisholmur vanhassakaupungissa

Stundarfriður Cottages

Guesthouse Nýp

Hótel Egilsen

Dalakot

Höfðagata Guesthouse
Kohteen Deildarey hotellit
Deildarey on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 18 hotellia kohteessa Stykkishólmur
Kohteeseen Deildarey tutustuminen
Deildarey tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Deildarey ja sen lähellä kuuluu:
- Stykkishólmskirkja
- Helgafell-vuori
- Baldurin lauttaterminaali
- Eldfjallasafn
- Norska Húsið
- Veden kirjasto
- Stykkishólmurin golfkerho
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Deildarey?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa matkustaa kohteeseen Deildarey, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Deildarey, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä joulukuu ja tammikuu. Syyskuu ja tammikuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas heinäkuu ja kesäkuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 2 °C ja öisin -2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 292 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 11 °C päivisin ja 1 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 213 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 12 °C ja öisin 6 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 233 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 6 °C ja -2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 254 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Deildarey on 992 cm.
Deildarey: Hotellitiedot
Majoitukset | 26 |
|---|---|
Halvin hinta | 71 € |
Korkein hinta | 379 € |
Suositut hotellit | Vogur Country Lodge, Fosshotel Stykkisholmur, Hótel Fransiskus Stykkishólmi, Sjávarborg, Mystic Light Lodge, The Stykkishólmur Inn, Dalahótel, Stykkisholmur Inn, Maatila upea luonto. Rauha ja hiljaisuus. Ei turistiliikennettä., Palautettu talo Stykkisholmur vanhassakaupungissa, Stundarfriður Cottages, Guesthouse Nýp, Hótel Egilsen, Dalakot, Höfðagata Guesthouse |

