Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Empire Platinum Suites valokuvagalleria





Arvostelut
9,4 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Desh Bandhu Gupta Rd, Jhandewalan, New Delhi, Delhi, 110055
- Chandni Chowkin markkinat2 min ajomatka
- Jama Masjid2 min ajomatka
- Gurudwara Bangla Sahibin temppeli3 min ajomatka
- Delhi (DEL-Indira Gandhin kansainvälinen lentoasema)23 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Luksushuoneisto
Avaa kaikki huonetyypin Luksusstudiosviitti, tupakointi sallittu, executive-taso kuvat

Luksusstudiosviitti, tupakointi sallittu, executive-taso
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Gold The Royal
Gold The Royal
- Ilmainen Wi-Fi
- Ravintola
- Ilmastointi
- Aamiainen saatavilla
4.5 kautta 5, Upea, 43 arvostelua
Hinta on 88 €
sisältää verot ja maksut
4.10.–5.10.
Tietoja majoituspaikasta
Empire Platinum Suites
Luksusluokan huoneistohotelli, jonka tarjontaan kuuluu ilmainen aamiainen ja ilmainen valet-pysäköinti
Välipalabaari/deli, concierge-palvelut ja kuivapesulapalvelu kuuluvat tämän huoneistohotellin palveluihin. Käytössäsi on ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa, ilmainen valet-pysäköinti sekä ilmainen buffetaamiainen.Lisäksi majoituspaikassa on pyykinpesutilat, ympäri vuorokauden auki oleva vastaanotto ja ilmaiset sanomalehdet. Jokaisessa huoneistossa on keittonurkkaus, jossa on uuni ja mikroaaltouuni, sekä ilmainen Wi-Fi, LED-televisio ja satelliittikanavat. Asiakkaiden käytössä on memory foam -patjallinen sänky, ylelliset vuodevaatteet, ruokailualue ja oleskelualue. Pyyhkeiden vaihto on saatavilla pyynnöstä.
Empire Platinum Suites tarjoaa 6 ilmastoitua huonetta, joissa on ilmaiset minibaarituotteet ja espressokoneet. Huoneissa on oleskelualue. Huoneessa on memory foam -patjallinen sänky sänky, untuvapeitot ja ylelliset vuodevaatteet. 42-tuumainen LED-televisio, satelliittikanavat ja Netflix. Tämän 4,5 tähden huoneistohotellin huoneissa on keittonurkkaus, jossa on mikroaaltouuni, erillinen ruokailualue, astiat/ruokailuvälineet ja kahvin-/teenkeitin. Kylpyhuoneista löytyy suihku, tohvelit, ilmaiset hygieniatuotteet ja hiustenkuivaaja.
Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle)). Liiketoimintaa tukeviin palveluihin kuuluvat työpöydät ja ilmaiset sanomalehdet. Lisäksi huoneissa on ilmainen pullovesi ja silitysrauta/-lauta. Pyyhkeiden vaihto ja lakanoiden vaihto ovat saatavilla pyynnöstä. Turndown-palvelu joka ilta. Siivouspalvelu saatavilla päivittäin.
Empire Platinum Suites sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Jama Masjid. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen aamiaisen, ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa ja ilmaisen valet-pysäköinnin. Tässä 4,5 tähden huoneistohotellissa on 6 huoneistoa. Jokaisessa huoneistossa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittonurkkauksen.
- Jokaisessa huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittonurkkauksen, ilmaiset minibaarituotteet ja memory foam -patjallisen sängyn
- Ilmainen buffetaamiainen saatavilla päivittäin
- Ilmainen Wi-Fi (nopeus: 250+ Mbit/s (3–5 käyttäjälle tai korkeintaan 10 laitteelle))
- Ilmainen valet-pysäköinti ja omatoiminen pysäköinti
- Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kuivapesula-/pesulapalvelut, concierge ja kiertoajelu- tai lippupalvelu
- Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Chandni Chowkin markkinat ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Jama Masjid
- Lentokenttäkuljetukset saatavilla maksusta
Majoituspaikasta löytyy välipalabaari/deli. Ilmainen aamiainen on saatavilla joka päivä. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Lentokenttäkuljetukset (saatavilla ympäri vuorokauden) ovat saatavilla lisämaksusta. Empire Platinum Suites tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös myyntiautomaatin, kiertoajelu- tai lippupalvelun ja concierge-palvelut. Omatoiminen pysäköinti ja valet-pysäköinti ovat ilmaisia.
Tämä 4,5 tähden huoneistohotelli sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.
Asiakkaille tarjoillaan ilmainen buffetaamiainen joka päivä klo 7.30–10.30.