Koko loma-asunto

Mukava huvila näköalalla ja ilmastointi Monte Pego IH

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Mukava huvila näköalalla ja ilmastointi Monte Pego IH valokuvagalleria

Uima-allas
Ulkoalueet
Ulkopuoli
Ulkoalueet
Takka

Arvostelut

9,2 kautta 10.
Upea

Koko koti

2 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta4 henkilöä115 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Kuivausrumpu
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Pego, Comunidad Valenciana
  • Place, Marjal de Pegon-Olivan luonnonpuisto
    ‪16 min kävelymatka‬
  • Place, La Sellan golfkenttä
    ‪18 min ajomatka‬
  • Place, Las Rotasin ranta
    ‪23 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Mukava huvila näköalalla ja ilmastointi Monte Pego IH

Mukava huvila upealla panoraamanäkymällä Monte Pegon kaupungistumisessa, 1200 metrin päässä. Puutarha palmuilla ja monilla alkuperäisillä kasveilla. Talo koostuu kahden hengen huoneesta ja makuuhuoneesta, jossa kaksi erillistä vuodetta. WC / suihku ja WC / pesuallas. Moderni amerikkalainen keittiö, jossa on uuni, astianpesukone, mikro ja jääkaappi. Olohuone Sat-TV: llä ja ilmastoinnilla (katso hinnasto) pääsy terassille ja uima-altaalle, jonka koko on 8m x 4m. Ulkosuihku Kaasugrilli Pyykinpesukone on alapuolella kellarissa, jonka läpi pääsemme metalli tikkaat. Yksityinen pysäköinti Supermarketit, baarit ja ravintolat 1,8 km: n päässä.
Rantaan 8 km ja Deniaan 12 km. Autoa tarvitaan. Omistaja on kiitollinen siitä, että älä tupakoi talon sisällä. Eläimet eivät ole sallittuja.
Tämä huvila sijaitsee lähellä kohdetta Oliva Nova Golf Club. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huvilassa tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
  • Ilmastoitu huvila, jossa asiakkaille on tarjolla yksityinen uima-allas, keittiö ja pyykinpesukone
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikan palveluihin lukeutuvat pyykinpesutilat ja terassi
  • Sijaitsee vain 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Marjal de Pegon-Olivan luonnonpuisto ja 15 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Oliva Nova Golf Club
Huvila tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin, grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huvila sallii tupakoinnin merkityillä alueilla.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Uima-altaat/kylpylä

  • Yksityinen uima-allas

Internet

  • Saatavilla huvilassa: ilmainen Wi-Fi

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Mikroaaltouuni
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 2 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Takka

Viihdetarjonta

  • Kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Aidattu piha
  • Grilli
  • Patio
  • Puutarha
  • Terassi

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Palvelut ja mukavuudet

  • Siivouspalvelu rajoitetusti
  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 115 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Myöhäisen sisäänkirjautumisen hinta: 20 EUR
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

Checkin depends on the season, ask the owner

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Hallinnointimaksu: 0.35 EUR

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Vaihtoehtoiset lisämaksut

Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.

  • Myöhäisestä saapumisesta perittävä lisämaksu: 20 EUR
  • Syöttötuoli: 2.14 EUR per yö

Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero ESFCTU0000030450004645960000000000000CV-VUT0437971-A2, AT-437971-A
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 1000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Monte Pego IH Villa for 4 People in Pego
Nice Villa With Views air Conditioning Monte Pego IH
55701

Nice villa with panoramic views and air conditioning Monte Pego IH – arvostelut

Arvostelut

9,2

Upea

Arvosana 10 - Loistava. 7 kautta 12 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 5 kautta 12 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 12 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 12 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 12 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Gabriel G., SAINT MARTIN DU TILLEUL (27)

Hyvää: Siisteys

Emplacement, orientation et vue parfaits. Maison idéale pour 2 adultes..

Bien équipée sans luxe particulier, tout ce qui est utile. A améliorer la qualité de la radio pour capter la musique. Propreté, plein pied, terrasse parfaite. Maison au calme et bien sécurisée.
Yöpyi 14 yötä heinäkuussa 2021

8/10 Hyvä

Miroslaw H.

Hyvää: Siisteys

Problems

There is only one Problem and this is very,very,very slow WiFi.)WLAN)
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2021