Hotellit Detern
Vertaa 1 843 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 65 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Detern: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Detern

Spökenkieker pet-friendly roof-only vacation home in Detern East Frisia

B&B Hotel Emden

Quartier96 - Boardinghouse Emden

Hotel am Delft

Das Schokoladenhotel

Romanttinen hirsitalo pienellä idyllisellä metsäjärvellä

KEDI Hotel Papenburg

Hotel Hafenspeicher

Upstalsboom Parkhotel

Upstalsboom Landhotel Friesland

Kaunis asunto Itä-Frisian sydämessä lähellä Pohjanmerta

Wohnen am Wanderweg

Hotel Faldernpoort

NordWest-Hotel Bad Zwischenahn

Das 53° Hotel
Kohteen Detern hotellit
Harkitsetko matkaa kohteeseen Detern? Jos haluat löytää yöpymispaikan, joka on lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 33 hotellista ja muusta majoitusvaihtoehdosta kohteessa Detern löytääksesi itsellesi sopivan yöpymispaikan.
Kohteeseen Detern tutustuminen
Detern tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Detern ja sen lähellä kuuluu:
- Moor-und Fehnmuseum Elisabethfehn -museo
- Timmeler Meerin ranta
- Rhododendronpark Hobbien kasvitieteellinen puutarha
- The Park of Gardens
- Bad Zwischenahnin vesitorni
- Ammerlandin talon ulkoilmamuseo
- Zwischenahner Meer
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Detern?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Detern, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Detern, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä helmikuu ja tammikuu. Heinäkuu ja elokuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja helmikuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 9 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 186 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 207 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 259 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 2 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 214 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Detern on 866 cm.
Detern: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 843 |
|---|---|
Halvin hinta | 65 € |
Korkein hinta | 188 € |
Suositut hotellit | Spökenkieker pet-friendly roof-only vacation home in Detern East Frisia, B&B Hotel Emden, Quartier96 - Boardinghouse Emden, Hotel am Delft, Das Schokoladenhotel, Romanttinen hirsitalo pienellä idyllisellä metsäjärvellä, KEDI Hotel Papenburg, Hotel Hafenspeicher, Upstalsboom Parkhotel, Upstalsboom Landhotel Friesland, Kaunis asunto Itä-Frisian sydämessä lähellä Pohjanmerta, Wohnen am Wanderweg, Hotel Faldernpoort, NordWest-Hotel Bad Zwischenahn, Das 53° Hotel |

