Koko huoneisto

Hedera Estate, Hedera A46

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Hedera Estate, Hedera A46 valokuvagalleria

Ulkoalueet
Ulkopuoli
3 makuuhuonetta, silitysrauta/-lauta, vuodevaatteet
Oleskelualue
Oleskelualue

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko huoneisto

3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta6 henkilöä76 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Ilmastointi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Dubrovnik, Dubrovnik-Neretva
  • Place, Lapadin niemimaa
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Lapadin ranta
    ‪3 min kävelymatka‬
  • Place, Playa de Copacabana
    ‪15 min kävelymatka‬
  • Airport, Dubrovnik (DBV)
    ‪31 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Hedera Estate, Hedera A46

Tämä on ihastuttava ja viihtyisä 2 makuuhuoneen huoneisto, jossa on parveke, josta on upea näkymä koko Lapadin lahdelle. Ilmainen yksityinen pysäköinti on saatavilla hotellin edessä.


Tämä moderni ja viihtyisä huoneisto koostuu yhdestä makuuhuoneesta, jossa on parivuode, toinen makuuhuone, jossa 2 erillistä vuodetta, yksi kylpyhuone suihkulla, vieras-wc, hyvin varustettu keittiö, jossa on ruokailutila ja erillinen olohuone, joka avautuu parveke, josta on upeat näkymät Lapd-lahdelle. Olohuoneessa olevaan vuodesohvaan mahtuu 2 ylimääräistä vierasta.


Palveluihin kuuluvat: Ilmainen pysäköinti, parveke, AC (kaikki huoneet), Kaapeli-TV, Ilmainen Wi-Fi, silitysrauta ja -lauta, hiustenkuivaaja, pesukone ja täysin varustettu keittiö, jossa on uuni, liesi, jääkaappi, leivänpaahdin, kahvinkeitin ja vedenkeitin .


Huoneisto sijaitsee rauhallisella asuinalueella, noin 15 minuutin kävelymatkan päässä kuuluisalta Lapad-rantakadulta ja hiljattain remontoidulta Lapad Sunset Beachiltä. Lähin supermarket sijaitsee 5 minuutin kävelymatkan päässä hotellista, ja lähin bussipysäkki on vain 150 metrin päässä. Vanhakaupunki on noin 3 km: n päässä majoituspaikasta ja pääsee helposti paikallisbussilla, joka kulkee usein kesäkaudella. Tämä huoneisto sopii perheelle tai kaveriporukalle, joka etsii mukavan paikan yöpyä Dubrovnikissa ja sen alueella.


Hedera A46: ssa voi majoittua 4 (+ 2 *) vierasta

* Mahdollisuus majoittaa 2 ylimääräistä vierasta olohuoneen vuodesohvalla.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Lapadin ranta. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja 1.5 kylpyhuonetta.
  • Ilmastoitu huoneisto, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 1.5 kylpyhuonetta
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Dubrovnikin lauttasatama ja 6 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Gružin satama
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä huoneisto on savuton.


Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Uuni
  • Vedenkeitin

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • 1,5 kylpyhuonetta
  • Hiustenkuivaaja
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla

Oleskelutilat

  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Kaapelikanavat

Ulkotilat

  • Parveke

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Yksikön koko: 76 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 15.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero HR57292218324
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Hedera Estate Hedera A46 Apartment Dubrovnik
Hedera Estate Hedera A46 Two Bedroom Apartment Sleeps 6 Property
Hedera Estate Hedera A46 Two Bedroom Apartment Sleeps 6 Property
Hedera Estate Hedera A46 Dubrovnik
Dubrovnik Hedera Estate, Hedera A46 Apartment
Hedera Estate, Hedera A46 Dubrovnik
Apartment Hedera Estate, Hedera A46 Dubrovnik
Hedera Estate Hedera A46 Apartment
Hedera Estate Hedera A46
Apartment Hedera Estate, Hedera A46
Hedera Estate Hedera A46 Two Bedroom Apartment Sleeps 6
Hedera Estate Hedera A46
Hedera Estate, Hedera A46 Apartment
Hedera Estate, Hedera A46 Dubrovnik
Hedera Estate, Hedera A46 Apartment Dubrovnik
1916869

Hedera Estate, Hedera A46 – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 3 kautta 3 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 3 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 3 arvostelua

9,4/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

HELOISE Y.

Hyvää: Siisteys

Parfait

Très jolie location avec vue mer très appréciable. Accès à la plage à pied (certes 300 marches ou par la rue principale mais on ne peut pas avoir une telle vue sans grimper un peu). Très propre, bien équipé, arrêt de bus et supermarché à 7 minutes à pied. Grande cuisine, Clim,. Il manque juste un économe et une grande passoire, éventuellement un deuxième jeu de couverts pour ne pas à lancer un lave vaisselle après chaque repas. Nous avons beaucoup apprécié cet appartement et la vue y est pour beaucoup ! Allez-y les yeux fermés.
Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2022

10/10 Loistava

Besim B.

Hyvää: Siisteys

Excellence!

every think was ok!
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2021

10/10 Loistava

Nancy R.

Hyvää: Siisteys

Fabulous Location

Fabulous location and spacious place to stay. Great way to experience Dubrovnik.
Yöpyi 4 yötä elokuussa 2019