Koko mökki on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
Chief Lone Walker #6
Your cozy cabin just 1.8 miles east of East Glacier Park with 1 charming bedrooms, including 1 queen bed. Enjoy the peaceful surroundings and modern amenities like a coffee pot, microwave refrigerator, hair dryer and heating. WiFi Relax in the adorable bathroom with a shower. We'll be available to answer any questions while you stay at our place.
Tämä mökki sijaitsee lähellä kohdetta East Glacier Park Branch Library. Mökissä tarjoaa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja pation.
Mökissä tarjoaa asiakkaille pation, television ja mikroaaltouunin
Ilmainen Wi-Fi
Sijaitsee vain 2 minuutin ajomatkan päässä kohteesta East Glacier Park Branch Library ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Glacier Park Lodge Golf Course
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla mökissä: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Ruoka ja juoma
Kahvin-/vedenkeitin
Mikroaaltouuni
Makuuhuoneet
Lakanat saatavilla
Makuuhuone
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Hiustenkuivaaja
Pyyhkeet saatavilla
Saippua
Suihku
Vessapaperi
Viihdetarjonta
Televisio
Ulkotilat
Patio
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 9 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Ei hissiä
Savuton majoituspaikka
Palvelut ja mukavuudet
Silitysrauta/-lauta
Sijainti
Vuoristossa
Tekemistä
Golfmahdollisuus lähistöllä
Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
Maastopyöräilymahdollisuus lähistöllä
Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
Villieläinkävelyretkiä lähistöllä
Vuorikiipeilymahdollisuus lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta tai kaasukäyttöisiä laitteita (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroittimia tai kaasukäyttöisiä laitteita)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Palosammutin
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Uloskirjautumisohjeet
Isäntä edellyttää, että suoritat seuraavat toimet ennen uloskirjautumista:
Poista petivaatteet käytetyistä sängyistä, kerää käytetyt pyyhkeet ja siirrä lisävuoteet säilytystilaan
Poista henkilökohtaiset tavarat
Sammuta valot ja lukitse ovet
Jos et toimi näiden ohjeiden mukaisesti, saatat saada majoittajalta negatiivisen arvostelun.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat sallitaan
Korkeintaan 1 (painoraja: 9 kg per lemmikki)
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta tai kaasulaitteita
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 4064505250
Chief Lone Walker #6 – arvostelut
Arvostelut
6,0
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 2 kautta 2 arvostelua
6–OK
2
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
6/10 Kohtalainen
Araceli
13.7.2026
Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä ja listauksen paikkansapitävyys
This is a cute place to stay, comfortable bed.
Keep in mind that It’s a very small place. I felt that the price was Hi so I do recommend to do more research.
Araceli
Yöpyi 2 yötä kesäkuussa 2026
Tarkistettu arvostelu
6/10 Kohtalainen
Dawn P.
29.6.2026
Hyvää: Sijainti
It’s good for a quick stay, but with cooler temps, wind and rain the close quarters can “get tight”. If the weather is nice and you can enjoy the porch or picnic tables it can be more enjoyable. Cute place to stay. They provide ear plugs as there are trains (which didn’t bother us as we live by a railway) the storms and wind are heard as well and might be a factor for some people. Served its purpose for us. Received all replies on questions in a timely manner.