Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
2 huoneen majoitus Höör
Viihtyisä talo suurella talvipuutarhalla lomakylässä lähellä virkistysalueita. Helppo asennus. L��mmityslamppu terassilla. Ei yritysrekisteröintejä,
- Parkkipaikka a. d. Perus / ilmaiseksi - Nuorisoryhmät eivät ole sallittuja - Vain f. Loma avulla. vuokrata - Lasten tuoli: 1
Tämä loma-asunto sijaitsee lähellä kohdetta Skånen eläintarha. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja takan.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, takan ja olohuoneen
Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille terassin
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee 10,9 km:n päässä kohteesta Skånen eläintarha ja 15,1 km:n päässä kohteesta Fulltoftan luontokeskus
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön terassin ja grillejä. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Mikroaaltouuni
Makuuhuoneet
2 makuuhuonetta
Kylpyhuone
1 kylpyhuone
Suihku
Oleskelutilat
Erillinen ruokailualue
Olohuone
Takka
Viihdetarjonta
DVD-soitin
Televisio
Ulkotilat
Grilli
Terassi
Ilmastointi ja lämmitys
Lämmitys
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Sopivuus/esteettömyys
Savuton majoituspaikka
Sijainti
Joen rannalla
Järven rannalla
Maaseudulla
Tekemistä
Kalastus
Ekokiertoajeluja lähistöllä
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
Yleistä
Yksikön koko: 60 neliömetriä
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja
Talon säännöt
The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42
Vermietung nur für Ferienzwecke.
Die Unterkunft ist nicht für Jugendgruppen geeignet.
Lemmikit
Lemmikkejä ei sallita
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tapahtumat
Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua
Tupakointikäytännöt
Tupakointi ei ole sallittu
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Sähkömaksu: 0.23 EUR per kilowattitunti
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
2 Bedroom Accommodation Höör House
2 Bedroom Accommodation Höör
2 Bedroom Accommodation in Höör Hoor
2 Bedroom Accommodation in Höör Private vacation home
S01469
2 Bedroom Accommodation in Höör Private vacation home Hoor
2 bedroom gorgeous home in Höör – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut vaatimustemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
10–Loistava
0
Arvosana 8 - Hyvä. 1 kautta 1 arvostelua
8–Hyvä
1
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua
2–Hirveä
0
6,0/10
Siisteys
Arvostelut
Tarkistettu arvostelu
8/10 Hyvä
Pernille S.
7.6.2022
Hyvää: Sisäänkirjautuminen, viestintä, sijainti ja listauksen paikkansapitävyys
Bedstemors hus
Lille hyggeligt hus. Køkken-inventar, møbler og senge var som taget ud af et 80'er hjem, men enormt hyggeligt. Huset ligger på en naturgrund med høje træer, så der kommer ikke meget sol ned. Fint hus, hvis det skal bruges som base til vandreture og udflugter, men det er ikke et hus jeg ville bo i hele sommerferien, da der ikke kommer meget sol ned.