Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja
Newly refurbished 3 bedrooms apartment at 3 mins walk to the beach & common pool
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Newly refurbished 3 bedrooms apartment at 3 mins walk to the beach & common pool valokuvagalleria





Arvostelut
8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä
Koko huoneisto
3 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen
Flic en Flac, Rivière Noire District
- Place, Flic-en-Flacin ranta5 min kävelymatka
- Place, Cascavellen ostoskeskus6 min ajomatka
- Place, Casela Nature and Leisure Park7 min ajomatka
- Airport, Mahebourg (MRU-Sir Seewoosagur Ramgoolamin kansainvälinen lentokenttä)43 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

VillaSun
Flic-en-Flac
VillaSun
- Uima-allas
- Pysäköinti sisältyy hintaan
- Ilmainen Wi-Fi
- Pyykinpesu
4.9 kautta 5, Poikkeuksellisen hyvä, 114 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Newly refurbished 3 bedrooms apartment at 3 mins walk to the beach & common pool
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu palosammutin, ensiapupakkaus ja suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Tämän majoituspaikan vastaanoton aukioloajat vaihtelevat. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi. Uloskirjautumisaika on joustava. Asiakkaiden on sovittava järjestelyistä ottamalla majoituspaikkaan yhteyttä etukäteen. Yhteystiedot löytyvät varausvahvistuksesta.
Newly refurbished 3 bedrooms apartment at 3 mins walk to the beach & common pool – arvostelut
Arvostelut
8,0
Erittäin hyvä
Arvostelut
9.11.2025
Yöpyi 7 yötä lokakuussa 2025








