Happoen Shika no Yu

Majoituspaikan taso: 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Happoen Shika no Yu valokuvagalleria

Ulkoalueet
Sisätilat
Ruoka ja juoma
Ruoka ja juoma
Ulkoalueet

Suositut palvelut/mukavuudet

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
12067 Sakai, Fujimi-cho, Suwa-gun, Fujimi, Nagano Prefecture, 399-0101
  • Place, Fujimi Kogen -hiihtokeskus
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Suntory Hakushu tislaamo
    ‪19 min ajomatka‬
  • Place, Fujimi Panorama -hiihtokeskus
    ‪24 min ajomatka‬
  • Airport, Matsumoto (MMJ-Shinshu - Matsumoto)
    ‪80 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Happoen Shika no Yu

Happoen Shika no Yu sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fujimi Kogen -hiihtokeskus.
  • Sijaitsee vain 3 minuutin kävelymatkan päässä kohteesta Fujimi Kogen -hiihtokeskus ja 5 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Nakamura Keith Haring -kokoelma

Käytännöt

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Japanin terveys-, työ- ja hyvinvointiministeriön vaatimusten mukaisesti kaikkien kansainvälisten matkustajien on annettava passinsa ja kansallisuustietonsa, kun he rekisteröityvät johonkin majoitupaikkaan (majataloon, hotelliin, motelliin jne.). Lisäksi vaaditaan, että majoituspaikan omistaja ottaa kopiot kaikkien rekisteröityvien asiakkaiden passeista ja säilyttää kopion.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Happoen Shika-no-yu Hotel
Happoen Shika-no-yu Fujimi
Happoen Shika-no-yu Hotel Fujimi

Happoen Shika no Yu – arvostelut