Hotellit Garzón
Vertaa 25 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 28 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Garzón: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Garzón

Casablanca Hotel, RestoBar, Catering, Events & Tourism in Garzón

Casa de Balcones

HOTEL PARQUE LA CASONA

Hotel Kahvé

Bio Habitat Entre Montañas

Nómada glamping

Cabañas Monteleon- Pailcol Huila

Los Nevados Ecolodge

Cabañas Compostela Gigante Huila, Realmente Maravillosas

Cabañas Compostela Gigante- Huila Realmente Confortables y Hermosas

La Bota del Gigante

Acogedoras Cabañas, Jacuzzi, Piscina, Baño Privado y Balcón con Gran Vista

La Perla Finca Hotel

Cabaña Yanay- Alojamiento Rural Ecoparque La Motilona, Paicol-huila

Quadruple room - garden view // 2 double beds
Kohteen Garzón hotellit
Garzón on hyvä vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja etsit muita vaihtoehtoja, tämä lähellä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sinulle sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Gigante
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Garzón
Kun etsit yöpymispaikkaa kohteessa Garzón, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, uima-altaan tai ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Voit käyttää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten huoneessa olevan keittiön ja ilmastoinnin.
Asiakkaat pitävät näistä hotelleista kohteessa Garzón niiden ilmaisen aamupalan takia:
- HOTEL PARQUE LA CASONA
- Casablanca Hotel, RestoBar, Catering, Events & Tourism in Garzón
- Hotel Kahvé
Asiakkaat, jotka yöpyivät tässä kohteen Garzón hotellissa, pitivät paikan päällä olevasta kuntosalista:
- Casablanca Hotel, RestoBar, Catering, Events & Tourism in Garzón
Kohteeseen Garzón tutustuminen
Garzón tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Garzón ja sen lähellä kuuluu:
- Magdalena-joki
- Mirador La Mano del Gigante
- El Quimbo -pato
- La Isla Perdida
- Puutalo
- Giganten pääpuisto
- Äärimmäiset jättiläiset
Kun suunnittelet matkaasi kohteeseen Garzón, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Gustavo Artunduaga Paredesin lentoasema (FLA), Florencia. Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi itsellesi parhaiten sopivan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Garzón?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Garzón, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Helmikuu ja tammikuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Garzón, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä heinäkuu ja elokuu. Huhtikuu ja maaliskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas syyskuu ja elokuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 24 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 580 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 23 °C päivisin ja 16 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 778 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 24 °C ja öisin 16 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 297 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 24 °C ja 16 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 596 mm.
- Keskimääräinen sademäärä vuodessa kohteessa Garzón on 2251 cm.
Garzón: Hotellitiedot
Majoitukset | 25 |
---|---|
Halvin hinta | 28 € |
Korkein hinta | 366 € |
Suositut hotellit | Casablanca Hotel, RestoBar, Catering, Events & Tourism in Garzón, Casa de Balcones , HOTEL PARQUE LA CASONA, Hotel Kahvé, Bio Habitat Entre Montañas, Nómada glamping , Cabañas Monteleon- Pailcol Huila, Los Nevados Ecolodge, Cabañas Compostela Gigante Huila, Realmente Maravillosas, Cabañas Compostela Gigante- Huila Realmente Confortables y Hermosas, La Bota del Gigante, Acogedoras Cabañas, Jacuzzi, Piscina, Baño Privado y Balcón con Gran Vista, La Perla Finca Hotel, Cabaña Yanay- Alojamiento Rural Ecoparque La Motilona, Paicol-huila, Quadruple room - garden view // 2 double beds |