Tämän motellin palveluihin kuuluu ulkouima-allas, kiertoajelu-/lippupalvelu ja puutarha. Käytössäsi on myös ilmainen langaton internetyhteys julkisissa tiloissa ja omatoiminen pysäköinti. Lisäksi majoituspaikassa on grillejä ja piknikalue. Siivouspalvelu ei ole saatavilla.
Sunburst Motel tarjoaa 11 ilmastoitua huonetta, joissa on DVD-soitin ja silitysrauta/-lauta. Käytössäsi on jääkaappi ja mikroaaltouuni.
Kylpyhuoneista löytyy suihku. Asiakkaat voivat surffata verkossa käyttämällä huonehintaan sisältyvää langatonta internetyhteyttä.
Tässä motellissa käytössäsi on ulkouima-allas.
Sunburst Motel sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Ian Dipple Lagoon. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden yleisissä tiloissa, ilmaisen omatoimisen pysäköinnin ja ulkouima-altaan. Tämän majoituspaikan tarjoamiin lemmikkipalveluihin kuuluu ruoka- ja vesikulhot.
Ilmainen Wi-Fi
Ilmainen omatoiminen pysäköinti ja pysäköinti matkailuautoille, busseille ja rekoille
Voit käydä uimassa majoituspaikan ulkouima-altaassa
Majoituspaikan tarjoamiin palveluihin sisältyvät kiertoajelu- tai lippupalvelu ja matkatavarasäilytys
Sijaitsee vain 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Broadwater Parklands ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cavill Avenue
Majoituspaikkaan voi tuoda koiran lisämaksusta (rajoituksia sovelletaan)
Saatavilla on lemmikkiystävällisiä palveluita, kuten ruoka- ja vesikulhot
Sunburst Motel tarjoaa asiakkaiden käyttöön ulkouima-altaan, grillejä ja kiertoajelu- tai lippupalvelun. Wi-Fi on saatavilla yleisissä tiloissa ilmaiseksi. Sunburst Motel tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös puutarhan ja piknikalueen. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Internet
Saatavilla kaikissa huoneissa: ilmainen Wi-Fi
Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Ilmainen pysäköinti majoituspaikan alueen ulkopuolella
Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
Paikan päällä ilmainen pysäköinti matkailuautoille, busseille ja kuorma-autoille
Tekemistä
Ulkouima-allas
Perheystävällinen
DVD-soitin
Jääkaappi huoneessa
Mikroaaltouuni huoneessa
Ulkouima-allas
Mukavuudet
Matkatavarasäilytys
Osan vuorokaudesta auki oleva vastaanotto
Asiakaspalvelut
Ei siivouspalvelua
Kiertoajelu- ja lippupalvelut
Ulkotilat
Grilli
Piknikalue
Puutarha
Muuta
1 kerros
1 rakennus
Perinteinen arkkitehtuuri
Rakennettu vuonna 1970
Huoneen palvelut/mukavuudet
Kylpyhuone
Hiustenkuivaaja (pyynnöstä)
Pyyhkeet saatavilla
Suihku
Yksityinen kylpyhuone
Viihdetarjonta
19–tuumainen televisio
DVD-soitin
Ruoka ja juoma
Jääkaappi
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Mikroaaltouuni
Muuta
Ilmastointi
Kattotuuletin
Silitysrauta/-lauta
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 21.00.
Aikainen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Aikaisen sisäänkirjautumisen hinta: 25 AUD
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 10.00
Myöhäinen sisäänkirjautuminen riippuu saatavuudesta
Lisämaksu myöhäisestä uloskirjautumisesta: 40 AUD
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 8.00–21.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä ennen matkaasi käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja, jos aiot saapua klo 20.30 jälkeen
Sisäänpääsy
Vastaanotto avoinna rajoitetusti
Lemmikit
Lemmikit: 20 AUD per lemmikki per yö
Vain koirat sallitaan
Painoraja: 20 kg per lemmikki
Ruoka- ja vesikulhot käytettävissä
Vain tietyissä huoneissa, tietyin rajoituksin
Voit pyytää lemmikille sopivaa huonetta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Lisä-/varavuoteita on saatavilla 20.0 AUD:n suuruista maksua vastaan per päivä.
Vauvansänky on saatavilla 8.0 AUD:n suuruista maksua vastaan per yö.
Maksutavat
Tärkeää tietoa
Lisämaksut
Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:
Takuumaksu: 92.00 AUD per yö
Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.
Vaihtoehtoiset lisämaksut
Alla mainitut lisä- ja takuumaksut veloitetaan joko palvelun käytön tai sisään- tai uloskirjautumisen yhteydessä.
Lemmikit: 20 AUD per lemmikki per yö
Avustajaeläimistä ei veloiteta lisämaksuja
Aikainen sisäänkirjautuminen (riippuu saatavuudesta): 25 AUD
Tämä ei välttämättä ole kattava luettelo. Lisä- ja takuumaksut voivat muuttua, eivätkä ne välttämättä sisällä veroja.
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 8.00–21.00. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Klo 20.30 jälkeen saapuvien asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä etukäteisjärjestelyiden tekemiseksi. Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.
Lisämaininnat
Vain sisäänkirjautuneet asiakkaat saavat oleskella huoneissa.
Lemmikkejä saa tuoda vain tiettyihin huoneisiin, ja myös muita rajoituksia sovelletaan (saat lisätietoja veloitettavista maksuista Maksut-osiosta). Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi.