Koko loma-asunto

La Casita Azul by Youngs Suncoast

3.5 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan La Casita Azul by Youngs Suncoast valokuvagalleria

Puinen terassi, jossa on kaksi keinutuolia, ja josta avautuu näkymä vesistöön ja kaukaiseen rantaviivaan.
Kaksikerroksinen talo, jonka ulkoseinät ovat siniset ja jossa on puinen terassi.
Moderni keittiö, jossa on harmaat kaapit, musta jääkaappi ja ikkuna, josta avautuu näkymä ulkona oleviin rakennuksiin.
Kompakti keittiö, jossa on harmaat kaapit, musta jääkaappi, kuvioiduilla tyynyillä varustettu ruokapöytä ja puinen keinutuoli.
Olohuone, jossa on harmaa sohva, puinen keinutuoli ja musta jääkaappi.

Arvostelut

10 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

1 makuuhuone1 kylpyhuone

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pysäköinti sisältyy hintaan
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
641 Bonita Court, Gulf Shores, AL, 36542
  • Place, Fort Morgan Beach
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Fort Morgan
    ‪7 min ajomatka‬
  • Place, Gulf Shores Beach
    ‪24 min ajomatka‬
  • Airport, Mobile, AL (BFM-Downtown Airport)
    ‪80 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

La Casita Azul by Youngs Suncoast

Tämän savuttoman loma-asunnon palveluihin kuuluu satama, grillejä ja ilmainen omatoiminen pysäköinti. Wi-Fi yleisissä tiloissa on ilmainen. Lisäksi majoituspaikassa on kielitaitoinen henkilökunta. Loma-asunnossa on oma kylpyhuone ja erillinen makuuhuone.
Huoneissa on erillinen makuuhuone.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fort Morgan Beach. Majoituspaikassa on saatavilla ilmainen Wi-Fi yleisissä tiloissa, ilmainen omatoiminen pysäköinti ja venesatama.
  • Ilmainen Wi-Fi joissain yleisissä tiloissa
  • Ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille kielitaitoisen henkilökunnan
  • Sijaitsee vain 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fort Morgan Beach ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fort Morgan
Lomakoti tarjoaa asiakkaidensa käyttöön sataman. Yleisissä tiloissa on ilmainen Wi-Fi. Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön myös grillejä ja kielitaitoisen henkilökunnan. Ilmainen omatoiminen pysäköinti on saatavilla.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä ilmainen omatoiminen pysäköinti
  • Paikan päällä rajoitetusti omatoimisia pysäköintipaikkoja

Ruoka ja juoma

  • Leivänpaahdin

Makuuhuoneet

  • Lakanat saatavilla
  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 yksityinen kylpyhuone
  • Pyyhkeet saatavilla

Ulkotilat

  • Grilli
  • Venesatama

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Sopivuus/esteettömyys

  • Ei hissiä
  • Savuton majoituspaikka

Palvelut ja mukavuudet

  • Kielitaitoinen henkilökunta

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 16.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 17.00.
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Casita Azul By Youngs Suncoast
La Casita Azul by Youngs Suncoast Gulf Shores
La Casita Azul by Youngs Suncoast Private vacation home

La Casita Azul by Youngs Suncoast – arvostelut

Arvostelut

10

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

Tarkistettu arvostelu

10/10 Loistava

aleisha

Hyvää: Siisteys, sisäänkirjautuminen, viestintä ja listauksen paikkansapitävyys
Cart is very helpful when hauling stuff to the beach. Bug spray is a must. Get up early and watch the sunrise on the porch! Its amazing and never disappoints. Best sunset in my opinion was at the Fort Morgan pier. The best moon pictures is the beach across the street ( Fort Morgan Rd) or the Bon Secure bird sanctuary park that has public beach access as well. Don't forget your flashing at night to spot all the crabs running around.
Yöpyi 6 yötä kesäkuussa 2026