Koko loma-asunto·Yksityinen majoittaja

"Reel-Em Inn" 4BR-3BA- Persianlahden ja näköalat lahdelle

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan "Reel-Em Inn" 4BR-3BA- Persianlahden ja näköalat lahdelle valokuvagalleria

Jääkaappi, mikroaaltouuni, uuni, liesi
Ulkoalueet
Ulkopuoli
Sisätilat
Terassi/patio

Arvostelut

9,8 kautta 10.
Poikkeuksellisen hyvä

Koko koti

4 makuuhuonetta3 kylpyhuonetta12 henkilöä153 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Näkymä rannalle
  • Poreallas
  • Pysäköinti saatavilla
  • Ilmastointi
  • Kuivausrumpu
  • Pyykinpesukone

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Gulf Shores, AL
  • Place, Fort Morgan
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Fort Morgan Beach
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, Dauphin Island Beaches
    ‪44 min ajomatka‬
  • Airport, Mobile, AL (BFM-Downtown Airport)
    ‪96 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

"Reel-Em Inn" 4BR-3BA- Persianlahden ja näköalat lahdelle

Ft Morgan 'Reel-Em Inn "4BR-3BA - Lemmikkiystävällisiä

Tämä on suuri 4 makuuhuone 3 kylpy talo nimeltään "Reel-em Inn". Rakennustyöt valmistuivat tämän kotiin tammikuussa 2007. Se on noin 3/4 korttelin päässä rannalta. Osa siitä on tiedot alla, mutta voin lähettää sinulle linkin minun henkilökohtainen sivusto enemmän kuvia. Talo sijaitsee Fort Morgan alue Gulf Shores, lähellä neljä ravintolaa ja noin 20 minuuttia takaisin kaupunkiin, joka on lähellä kaikkea.

On kaksi golfkenttää Fort Morgan alueella, Kiva Dunes ja niemimaan. Check-in on suoraan talon. Osoite on 457 Buchanan tuomioistuimen West. Voin lähettää ohjeet oman sopimuksen paketin kerran tiedän, mitkä ohjeet saat saapuvat.

Talossa on joitakin muita mukavuuksia, joita ei ole listattu verkkosivuilla. Minulla on kaksi piknikpöytien alakerrassa sekä erittäin suuri riippumatossa. On rantaleluja ja ranta tuolit, jotkut lautat ja boogie-levyt. On 3 king size-vuoteet ja 1 queen bed. Talo ei ole liian täynnä vuodetta, joten se on erittäin mukava! Kaksi huoneista pidetään master makuuhuonetta koska ne on kylpyhuone suoraan niihin liitetyt. On Etukannella ja takaisin kannelle. Molemmilla on patio huonekalut.

Ranta on noin 500 metrin päässä ja talo sijaitsee kadulla, joka umpikujia osaksi rannalla (Meksikonlahden). Talo kasvot itään, kuilu on etelään ja Mobile Bay on pohjoiseen. Saari on vain kahden korttelin leveä tällä alueella, joten on näkymät sekä Persianlahden ja lahden molemmat kannet. Voit kalastaa suoraan rannalta, tai voit rapu laiturilta noin kahden korttelin päässä.

Tämä on hyvin perhekeskeistä alue, joka on erittäin rentouttavaa. On Dish Network olohuoneessa ja kolme makuuhuonetta. Neljäs makuuhuone on tv vain paikallisia kanavia. Kaikki liinavaatteet tarjotaan. Pidän 8 pyyhkeet ja liinat kussakin 3 kylpyhuonetta. Jokainen sänky on puhtaat lakanat sängylle, (valmis torkut, jos haluat!). Kaikki astiat, aterimet, laitteet, kattilat ja pannut tarjotaan. On Starter paperirulla joka kylpyhuoneessa ja käynnistin rulla talouspaperia keittiössä. Juuri tuo paperituotteet, ruoka, hiustenkuivaaja, vaatteita ja lääkkeitä ja sinun pitäisi asettaa.

Kerrothan, jos olet kiinnostunut ja mielelläni vastata muita kysymyksiä sinulla voi olla. Työskentelen kunnes 5 s. m. Keski aikaa ma - pe, mutta voit jättää viestin tai sähköpostitse minulle milloin tahansa klikkaamalla harmaata nappia merkitty, 'Klikkaa tiedustella Property "ja Vastaan ​​jälkeen 5.

Avainsanat: Talo
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Fort Morgan. Majoituspaikka tarjoaa asiakkailleen esimerkiksi porealtaan ja pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön esimerkiksi ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Ilmastoitu koti, jossa asiakkaille on tarjolla keittiö, pyykinpesukone ja 3 kylpyhuonetta
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Fort Morgan ja 4 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Fort Morgan Beach
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön porealtaan, grillejä ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rannalla

Uima-altaat/kylpylä

  • Poreallas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Auto suositeltu
  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Hummeri-/rapukattila
  • Jääkaappi
  • Jääkone
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Leivänpaahdin
  • Liesi
  • Mikroaaltouuni
  • Tehosekoitin
  • Uuni

Ruokailu

  • Ruokapöytä

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta
  • Lakanat saatavilla

Kylpyhuone

  • 3 kylpyhuonetta
  • Kylpyamme tai suihku
  • Pyyhkeet saatavilla
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone
  • Ruokapöytä

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Patio

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Ilmastointi ja lämmitys

  • Ilmastointi
  • Lämmitys

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • 4 lemmikkiä yhteensä

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka
  • Majoittajan kommentti: Deposit will be withheld for smoking inside home.

Palvelut ja mukavuudet

  • Silitysrauta/-lauta

Sijainti

  • Lähellä eläintarhaa
  • Lähellä outlet-ostoskeskusta
  • Sairaalan lähellä
  • Terveys-/kauneushoitolan lähellä

Tekemistä

  • Golfmahdollisuus lähistöllä
  • Hevosten ratsastusmahdollisuus lähistöllä
  • Kalastusmahdollisuus lähistöllä
  • Lintubongausmahdollisuus lähistöllä
  • Moottoriveneilymahdollisuus lähistöllä
  • Nousuvarjoilumahdollisuus lähistöllä
  • Purjehdusmahdollisuus lähistöllä
  • Purjelautailumahdollisuus lähistöllä
  • Pyöräilymahdollisuus lähistöllä
  • Snorklausmahdollisuus lähistöllä
  • Teemapuisto lähistöllä
  • Uintimahdollisuus lähistöllä
  • Vaellus-/pyöräilyreittejä lähistöllä
  • Vesihiihtomahdollisuus lähistöllä
  • Vesiskootterimahdollisuus lähistöllä
  • Villieläinkävelyretkiä lähistöllä

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)
  • Suoratelkilukko

Yleistä

  • Yksikön koko: 153 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.

Talon säännöt

Must return Signed Contract and Copy of Driver's License to Owner
The person signing the contract must be staying at the property for the duration of the rental.

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 4 lemmikkiä
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
  • Majoittajan kommentti: The fee is $100 per pet.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu
Deposit will be withheld for smoking inside home.

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tämän majoituspaikan turvaominaisuuksiin kuuluu suoratelkilukko
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

'reel em Inn' 4br 3ba Gulf Bay Views

Seahorse with No Name-4BR-3BA-Pet Friendly-7 Person HotTub - Beach Tent Included – arvostelut

Arvostelut

9,8

Poikkeuksellisen hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 51 kautta 59 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 7 kautta 59 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 59 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 1 kautta 59 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 59 arvostelua

9,4/10

Siisteys

Arvostelut

10/10 Loistava

Sally R.

Hyvää: Siisteys
The house was just like the pictures with extra thought given to make it feel “homey.” The neighborhood was friendly and welcoming. The best part was our host Kim! Awesome communication made our stay easy and relaxing. Can’t wait to start planning our next trip to Seahorse With No Name!
Front deck view of Gulf
Happy furbabies
Hot tub at sunset
Yöpyi 7 yötä syyskuussa 2025

8/10 Hyvä

Malicia P.

Pictures make it look nicer than it is. Hot tub was filthy. Floors are damaged throughout the house. All appliances are really outdated and dirty.
Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025

10/10 Loistava

Michael B.

Hyvää: Siisteys
Wonderful place to stay, we will be back.
Yöpyi 7 yötä elokuussa 2025

10/10 Loistava

Andy M.

Yöpyi 3 yötä heinäkuussa 2025

8/10 Hyvä

Kristi B.

Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2025

10/10 Loistava

Tonya M.

Hyvää: Siisteys
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2025

10/10 Loistava

Candace A.

Hyvää: Siisteys

Relaxing Stay

The house was amazing. I stayed with my adult children and grand child. The beach is in walking g distance and there were plenty of chairs for us to take to the beach. The house was decorated beautifully and the beds were wry comfortable. The location is quiet and the beach wasn’t too busy, even on Memorial Day. I would definitely stay there again and recommend it to anyone looking for a quiet place to stay with good beach access.
Yöpyi 6 yötä toukokuussa 2025

10/10 Loistava

Vicki P.

Hyvää: Siisteys

Family getaway

We had a delightful time. House was in a great location, close to the beach. Family had a great stay.
Yöpyi 7 yötä maaliskuussa 2025

8/10 Hyvä

Brandy H.

Yöpyi 6 yötä lokakuussa 2024

10/10 Loistava

Felecia P., Lexington, TN

Hyvää: Siisteys

Wonderful host and home!

We loved the home! Wonderful host- great location. Very thoughtful touches!!
Yöpyi 7 yötä kesäkuussa 2024

10/10 Loistava

Edward H.

Hyvää: Siisteys

Cheeseheads go for the sun

Everything was just as stated Great Place we will be back
Yöpyi 14 yötä helmikuussa 2024

10/10 Loistava

DEBORAH Y.

Hyvää: Siisteys

Great stay

Beautiful property and downstairs under the house is amazing. Hostess Kim is very attentive and great communication checking to make sure everything in house was ready to go! Perfect place for family!
Yöpyi 4 yötä huhtikuussa 2023

8/10 Hyvä

Mary S.

Hyvää: Siisteys

Relaxing beach getaway

Our family enjoyed five full days at this adorable and relaxing beach house. The property owner was a joy to work with, and completely responsive to any questions. We spent a ton of time in the outdoor seating area and enjoyed each evening in the hot tub while watching sports on the nearby big screen TV. Kim had everything fully stocked and we were appreciative of all of the beach toys that could be easily carted in a wagon down to the beach. We would definitely recommend Reel ‘‘em Inn.
Yöpyi 6 yötä huhtikuussa 2023

10/10 Loistava

DeNeisse O.

Hyvää: Siisteys

Family Fun

Our 1st trip as an entire family, and we absolutely loved our time while on spring break. Kim had everything to us prior to our trip, with detailed information. The house and location was perfect for us! We definitely will be back!
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2023

10/10 Loistava

Kay B.

Hyvää: Siisteys

Great place

Place was great
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2023

10/10 Loistava

Skylar L.

Hyvää: Siisteys

Ft Morgan Beach

great
Yöpyi 13 yötä joulukuussa 2022

8/10 Hyvä

Connie L.

Hyvää: Siisteys

We like the white, powdery sand

We enjoyed this dog friendly home and the area. We saw a few of the sites, and we'll be back to see more. The beach is an easy walk to get to. The owner is friendly and easy to contact.
Yöpyi 5 yötä lokakuussa 2022

10/10 Loistava

Debbie C.

Hyvää: Siisteys

Fall break

We really enjoyed our stay it was cozy and and walking distance to beach loved it
Yöpyi 4 yötä lokakuussa 2022

10/10 Loistava

Jennifer B., Haskell

Hyvää: Siisteys

So Relaxing

The house was nicely appointed and clean, comfortable and location was perfect. Thank you for a wonderful stay
Yöpyi 3 yötä elokuussa 2022

10/10 Loistava

Thomas B.

Hyvää: Siisteys

Great Experience

Very Good, everything we needed was in place.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

10/10 Loistava

Cassie L., Cave City, AR USA

Hyvää: Siisteys

Relaxing Stay

The property was close to the beach with an awesome hot tub to relax after a long day at the beach. Oh yeah with tv.
Yöpyi 5 yötä heinäkuussa 2022

10/10 Loistava

Owen H.

Hyvää: Siisteys

Beach Getaway Paradise

My family stayed at "Reel-Em Inn" for a nice four day weekend and had an amazing time. Property is clean and spacious and is just a short walk (a minute or so) to the beach. Communication with the property owner was quick and helpful. Hot Tub was a great bonus that we didn't even think we would take advantage of, but loved! Will definitely stay here again on future visits!
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2022

10/10 Loistava

Heather T.

Hyvää: Siisteys

🦀 All the Pinterest Vibes ❤️

Kim’s beautiful home offers a safe, relaxing and comfortable stay just a short walk to the beach at the end of the street. There’s everything you could need for a perfect beach day with your family. The kitchen is beyond stocked with everything you could ever need to prepare family meals. A full service coffee bar which is a love language to me! Every room is gorgeously decorated with its own theme and special touches of love and care from the moment your tires hit the driveway. We enjoyed the hot tub, hammock and full patio seating in the shade & privacy of the Kim’s home. We were able to just unpack our bags and enjoy our time in Fort Morgan. Our family couldn’t have had a more wonderful experience during our stay at Reel em’ inn! Thank you Kim for all your sweet hospitality and opening your home to my family!
Yöpyi 3 yötä kesäkuussa 2022

10/10 Loistava

Jason H.

Hyvää: Siisteys

Reeled Me In!

Reel-Em Inn is the perfect place for your family getaway to the Fort Morgan area. We enjoyed the short walks to beaches that were not over run with spring break crowds. The short trips into town were a breeze and our trip went by too fast. Don't miss out touring Fort Morgan too! Kim is a wonderful host that looks to continually invest back into her property, and wants to make sure your stay is the best it can be. You won't go wrong choosing Reel-Em Inn if you're looking for a nice family getaway spot! Jason
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2022

10/10 Loistava

Nick B.

Hyvää: Siisteys

We had a very good time at this place.

It was very nice and the description was exactly what we experienced.
Yöpyi 4 yötä maaliskuussa 2022