Koko loma-asunto

2 huonetta majoitus Haderslevissä

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan 2 huonetta majoitus Haderslevissä valokuvagalleria

Televisio, pöytäjalkapallopöytä
Ulkopuoli
Ulkoruokailutilat
Sisätilat
Ulkoalueet

Arvostelut

6,0 kautta 10.

Koko koti

4 makuuhuonetta1 kylpyhuone8 henkilöä93 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat
  • Pysäköinti saatavilla
  • Grilli

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Haderslev, Syddanmark
  • Place, Sandersvig
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, Koldinghus
    ‪30 min ajomatka‬
  • Place, Bridgewalking Lillebælt
    ‪45 min ajomatka‬
  • Airport, Sønderborg (SGD)
    ‪69 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

2 huonetta majoitus Haderslevissä

Lähellä vettä ja sillä on panoraamanäkymä vedestä terassilta ja olohuoneesta tämä loma-asunto. Lisäksi hotellissa on vihreä, metsäinen alue, lähellä rantaa ja 300 metrin päässä aidattu peurapuisto, jossa voit kokea kauniita metsän eläimiä. Sisäuima-allas on 800 metrin päässä. Olet myös lähellä Tyrstrup Kro -ravintolaa, jossa on erittäin hyvää ruokaa. Käy UNESCOn maailmanperintöluettelossa Christiansfeld tunnetaan hunajakakkuistaan, kaakeliuunista ja salamisista. Koldingissa ja sen ympäristössä on paljon tekemistä kaikenikäisille. Jos olet taiteen ja kulttuurin harrastaja, käy Trapholtin taidemuseossa ja Koldinghusissa. Kävelyvyöhyke johtaa kodikkaisiin kahviloihin ja Kolding Storcenter -ostoskeskukseen. Ota tilaisuus ostoksille. Tee kierros Legeparkeniin, tässä on paljon ilmaiseksi,

- Pysäköinti a. d. Perus / ilmaiseksi
- Pinnasänky: 1
- syöttötuoli: 1
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Sandersvig. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, olohuoneen ja ruokailualueen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Sandersvig ja 9 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Knudin ranta
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä ja puutarhan. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Ranta lähistöllä

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Liesi

Makuuhuoneet

  • 4 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Erillinen ruokailualue
  • Olohuone

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ulkotilat

  • Grilli
  • Puutarha
  • Ulkotulisija

Ilmastointi ja lämmitys

  • Lämmitys

Lemmikit

  • Vain avustajaeläimet (ei lemmikkejä)

Sopivuus/esteettömyys

  • Savuton majoituspaikka

Tekemistä

  • Kalastus
  • Pöytäjalkapallopeli

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Savuvaroitin (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on savuvaroitin)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 93 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Talon säännöt

The guest will be charged 25% amount for a cancellation after the reservation is made. The guest will be charged 100% amount, if they can cancel in 42

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita, mutta avustajaeläimet ovat tervetulleita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Lisämaksut

Asiakkaita pyydetään maksamaan seuraavat lisämaksut majoituspaikassa:

  • Sähkömaksu: 0.39 EUR per kilowattitunti

Olemme listanneet kaikki majoituspaikan meille antamat hinnat.

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, ettei majoituspaikassa ole häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa on palovaroitin
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

2 Rooms Accommodation in Haderslev
2 Bedroom Accommodation in Haderslev Haderslev
2 Bedroom Accommodation in Haderslev Private vacation home
F04382

Lovely home in Haderslev with WiFi – arvostelut

Arvostelut

6,0
Arvosana 10 - Loistava. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 1 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 1 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 1 arvostelua

10/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Stephan C.

Hyvää: Siisteys

Kein Novasol mehr

- Irgendwie habe ich eine Teilzahlung statt gesamtzahlung gemacht. Stand nirgends, oder ist nicht eindeutig gewesen. Dadurch ist uns der Schlüsselcode nicht geschickt worden. Deswegen habe ich horrende Auslandtelefonkosten gehabt um die Situation zu klären und die Zahlung final abzuschließen. - Bettwäsche nicht zu bekommen. Wir wussten das man die Bettwäsche extra zahlen musste und hatten erwartet dass diese vor Ort ist.
Yöpyi 3 yötä maaliskuussa 2024