Yksityinen majoittaja
JBS Regency Hotel and Banquet
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan JBS Regency Hotel and Banquet valokuvagalleria





Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Sukhi Nandi, Kharkhadi, road, near Nanital bank, Bhagirathi Nagar, Bhoopatwala, Haridwar, Motichur Range,, Haridwar, UK, 249404
- Place, Rajajin kansallispuisto8 min kävelymatka
- Place, Har Ki Pauri4 min ajomatka
- Place, Bharat Mata Temple6 min ajomatka
- Airport, Dehradun (DED-Jolly Grant)44 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Avaa kaikki huonetyypin Kahden hengen deluxe-huone kuvat

Kahden hengen deluxe-huone
Avaa kaikki huonetyypin Kolmen hengen standard-huone kuvat

Kolmen hengen standard-huone
Avaa kaikki huonetyypin Perhehuone kuvat

Perhehuone
Tietoja majoituspaikasta
JBS Regency Hotel and Banquet
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Huoneen palvelut/mukavuudet
Käytännöt
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy pankkikortit ja käteisen.
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä.