Luonnon ympäröimä, niittyjen ja peltojen ympäröimä, tämä kaunis lomatila sopii vähintään 14 henkilölle ja taaperoille tai vauvoille. Tämä ryhmämajoitus sijaitsee kauniilla paikalla Landgoed Keppelillä Achterhoekin ja Liemersin rajalla.
Tämä talo on täysin kalustettu niin, että sinulla ei ole mitään puutetta, mutta se on erityisen poikkeuksellisen ilmapiiri ja ominaisuus. Kunnioittaen tämän tilan kauniita elementtejä, se on kunnostettu kokonaan ja kunnostettu aikamme toiveiden mukaisesti. Jopa huonollakin säällä olet täydellinen täällä, etuosan takana oleva suuri osa tekee mahdolliseksi, että et saa (suuria) lapsiasi menemään kaikkiin alueen mukaviin retkiin. Tämä on itse asiassa täydellinen pyöräilyyn, jalkapalloiluun jne.
Lisäksi lomatilan vieressä on erittäin mukava leipomo, jossa voit istua vanhan uunin vieressä, jossa voit tietenkin silti polttaa tulta. Tämä kaunis maatila sijaitsee kauniilla kartanolla, kartanolla, joka kattaa valtavan alueen Keppelin linnan ympärillä. Tämä linna on asunut sama perhe vuosisatojen ajan.
Talossa on tilava keittiö, jossa kaikki modernit mukavuudet, 6-polttinen kaasuliesi 90 cm: n uunilla, mutta myös iso wok-poltin, höyryuuni ja induktioliesi. Sinulla on myös pääsy erilliseen mikroaaltouuniin ja ylimääräiseen 60 cm uuniin. Tietysti siellä on astianpesukone, vedenkeitin ja Senseo sekä kahvinkeitin.
Pohjakerroksessa on iso viihtyisä ruokasali, jossa on puuhella, viihtyisä olohuone, jossa on myös puuhella, ja liite, jolla on laaja valikoima kirjoja ja pelejä. Pohjakerroksessa on myös makuuhuone, jossa on pesuallas. Käytävässä on vähintään 2 wc: tä ja suihku. Voit myös mennä valtavaan osaan, joka tarjoaa loputtoman viihteen, jos sää on vähemmän ulkona. Osalta löydät erilaisia ?? pelejä ja pelejä, jopa pöytätennispöydän, pöytäjalkapallopelit ja tikkataulun.
Yläkerrassa on vielä 5 makuuhuonetta. Neljässä heistä on 2 erillistä vuodetta ja yhdessä makuuhuoneessa on vähintään 4 vuodetta. Lisäksi on välitila, jossa pinnasänky ja hoitopöytä. Tästä kerroksesta löydät vähintään 2 kylpyhuonetta ja erillisen erillisen wc: n.
Keittiön vieressä on katto, jotta voit istua mukavasti huonolla säällä. Ja tilava puutarha ja kaunis näkymä takaavat parhaan mahdollisen yksityisyyden.
Valitettavasti et voi tuoda lemmikkieläimiä lomamökkiin.
Voit käyttää Hoog-Keppelin 18-reikäistä golfkenttää alennetulla hinnalla