Koko huoneisto
Penthouse El Rincón I
Valitse päivät nähdäksesi hinnat
Majoituspaikan Penthouse El Rincón I valokuvagalleria





Arvostelut
8,6 kautta 10.
Loistava
Koko huoneisto
4 makuuhuonetta2 kylpyhuonetta8 henkilöä100 m²
Suositut palvelut/mukavuudet
Tutustu alueeseen

Icod de los Vinos, Tenerife
- Place, Cueva del Viento (luola)4 min ajomatka
- Place, Kanariantraakkipuu4 min ajomatka
- Place, Parque del Drago4 min ajomatka
- Airport, Teneriffa (TFS-Etelä-Teneriffa)61 min ajomatka
Huonevaihtoehdot
Samankaltaisia majoituspaikkoja

Rocavista - villa with heated rooftop pool and amazing ocean view
Rocavista - villa with heated rooftop pool and amazing ocean view
- Näkymä merelle
- Uima-allas
- Keittiö
- Pyykinpesukone
3.7 kautta 5, Hyvä, 3 arvostelua
Tietoja majoituspaikasta
Penthouse El Rincón I
Kattohuoneisto sijaitsee pienessä rakennuksessa, jossa on 5 huoneistoa ja vain 2 km: n päässä Icod de Los Vinosin keskustasta. Se koostuu 2 erillisestä asunnosta, jotka vuokrataan vain kokonaisuutena takaamaan ehdoton yksityisyys suurella terassilla. Näkymä Teidelle ja mäntymetsään. Molemmat huoneistot ovat identtisiä ja niissä on iso olohuone, täysin varustettu keittiö, makuuhuone, jossa parisänky, toinen makuuhuone, jossa kaksi erillistä vuodetta ja kylpyhuone. Ihanteellinen lomakoti suurille perheille tai kaveriporukoille, jotka haluavat viettää lomansa yhdessä, mutta haluavat myös nauttia yksityisyydestä. Koska tässä kerroksessa ei ole muita huoneistoja, valtava terassi on yksityinen. Tämä on varustettu keinotekoisella turvetta, ruokapöytä, 4 aurinkotuoleja ja ulkosuihku. Retkeilijät löytävät kuuluisan Cueva del Vienton vain 1500 metrin päässä ja useita muita retkeilyreittejä välittömässä läheisyydessä. Icod de Los Vinosin vanha kaupunki, jossa on vuosituhannen ikäinen lohikäärmepuu, on vain 2,3 km: n päässä ja San Marcosin hiekkarannalle pääsee vain 10 minuutissa autolla. Asuntojen omistajat omistavat kuuluisan ravintolan "El Rincón". Siksi suosittelemme vierailua ja maistamista tyypillisistä Kanariansaarten ruokia. Tietysti vieraamme saavat erityisen alennuksen ruokia.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Kanariantraakkipuu. Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille esimerkiksi pyykinpesutilat. Huoneistossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa keittiön ja 2 kylpyhuonetta.
- Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja 2 kylpyhuonetta
- Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
- Sijaitsee vain 3 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Cueva del Viento (luola) ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Isla Baja
Huoneisto tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Tämä huoneisto on savuton.








