Koko loma-asunto

Suoraan omistajalta

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Suoraan omistajalta valokuvagalleria

Ulkoruokailutilat
Uima-allas
Urheilukenttä
Huvivenesatama
Ulkopuoli

Arvostelut

8,0 kautta 10.
Erittäin hyvä

Koko koti

3 makuuhuonetta1 kylpyhuone6 henkilöä100 m²

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Uima-allas
  • Keittiö
  • Pyykinpesukone
  • Lemmikkiystävällinen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Ulkotilat

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Tre Capitelli, Lombardy
  • Place, Idrojärvi
    ‪1 min kävelymatka‬
  • Place, ranta lähellä Anfoa
    ‪3 min ajomatka‬
  • Place, ranta lähellä Idroa
    ‪12 min ajomatka‬
  • Airport, Brescia (VBS-Gabriele D'Annuzio)
    ‪88 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Suoraan omistajalta

Tämä lomakoti sijaitsee kauniilla bungalow-puistossa, suoraan Lago Idro länsirannalla. Hollannin hallinnassa oleva bungalow-puisto on täydellinen koko perheelle. Puistossa on moderneja huoneistoja 4-6 hengelle, mukava ja erinomainen ravintola, pizzeria, minimarkkinat, tennis ja pöytätennis (ei katettu). Puisto tarjoaa vieraille suuren uima-altaan (20x10m). Altaalta on upea näköala vuorille ja järvelle. Idrojärvi on erittäin suosittu pääasiassa luonnon ystävien keskuudessa: kristallinkirkasten vesiensä, tiheän kasvillisuuden, muinaisten vuorikylien ja kauniin ympäristön kautta, joka on edelleen melko ehjä. Tämä alue on ihanteellinen kohde niille, jotka kaipaavat rauhaa ja myös niille, jotka haluavat käydä hyvillä ja suosituilla turistialueilla. Kesäkuun puolivälistä syyskuun puoliväliin on bungalow-puistossa, surffauskoulussa, josta voi vuokrata lainelautailua. Päällystetty ranta on järvellä.

Tämä loma-asunto (on omakotitalo) sopii 6 hengelle ja sijaitsee suoraan veden rannalla. Mökki sijaitsee pohjakerroksessa ja sillä on kaunis puutarha, josta on upeat näkymät vuorille ja järvelle. Pinta-ala on noin 100m². Keittiössä on 4 polttimen kaasuliesi, kahvinkeitin, uuni, astianpesukone ja jääkaappi ja pakastin. Kylpyhuoneessa on suihku. Siellä on wc, kahden hengen huone, kaksi makuuhuonetta, joissa kaksi erillistä vuodetta ja tilava olohuone. Voit käyttää huoneistoa omalla pesukoneellaan. Auton voi pysäköidä viereiseen pysäköintialueeseen.
Tämä loma-asunto sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Idrojärvi. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja keittiön.
  • Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille keittiön, pyykinpesukoneen ja olohuoneen
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Majoituspaikan alueella on tarjolla tenniskenttiä
  • Sijaitsee kivenheiton päässä kohteesta Idrojärvi ja 7 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Rocca d'Anfo
Lomakoti tarjoaa asiakkaiden käyttöön puutarhan ja pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Ranta

  • Rantatuolit

Uima-altaat/kylpylä

  • Uima-allas

Internet

  • Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi

Pysäköinti ja liikenneyhteydet

  • Paikan päällä pysäköinti

Keittiö

  • Astianpesukone
  • Jääkaappi
  • Kahvin-/vedenkeitin
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
  • Liesi
  • Pakastin
  • Uuni

Makuuhuoneet

  • 3 makuuhuonetta

Kylpyhuone

  • 0,5 kylpyhuone
  • Suihku

Oleskelutilat

  • Olohuone

Ulkotilat

  • Kuisti/lanai
  • Puutarha

Pesulapalvelu

  • Pyykinpesukone
  • Pyykinpesutilat

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Vain koirat ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 25 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Jos haluat pyytää tiettyjä esteettömyyspalveluita, ilmoita niistä majoituspaikkaan käyttäen varauksen tekemisen jälkeen saamassasi varausvahvistuksessa olevia tietoja.
  • Majoituspaikka katutasossa
  • Savuton majoituspaikka

Sijainti

  • Vuoristossa

Tekemistä

  • Golf
  • Tennis

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Yleistä

  • Puutarha
  • Yksikön koko: 100 neliömetriä

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 17.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 25

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Vain koirat sallitaan
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
  • Rajoituksia sovelletaan
  • Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
  • Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.
  • Majoittajan kommentti: Treppen und Feldwege. Kinderwagen ist unbequem.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Tämä majoituspaikka hyväksyy käteisen.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 017082-CIM-00016, IT017082B4PJP7AJS8
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Kaikkien asiakkaiden, myös lasten, tulee olla läsnä sisäänkirjautumisen yhteydessä, ja heidän tulee näyttää virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus tai passi.
  • Kansallisten säädösten vuoksi paikan päällä maksettavat summat eivät voi ylittää 5000 EUR:n suuruista summaa. Saat lisätietoja asiasta ottamalla yhteyttä majoituspaikkaan varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla.
  • Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Direct From the Owner Idro
Direct From the Owner Private vacation home
Direct From the Owner Private vacation home Idro

Directly on the lake with garden – arvostelut

Arvostelut

8,0

Erittäin hyvä

Arvosana 10 - Loistava. 1 kautta 4 arvostelua
Arvosana 8 - Hyvä. 2 kautta 4 arvostelua
Arvosana 6 - OK. 1 kautta 4 arvostelua
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 4 arvostelua
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 4 arvostelua

6,0/10

Siisteys

Arvostelut

6/10 OK

Laura F.

Huonoa: Siisteys

Tolle Lage

Das Haus liegt sehr schön direkt am See und der Blick von der Terrasse ist traumhaft. Leider waren viele Spinnweben im Haus und es gibt Insektenschutz nur an wenigen Fenstern und gar nicht an den Türen. Die Tripptrappstühle am Esstisch sind für große Erwachsene ungeeignet. Die Sofas sind verschlissen, im Bad fehlen Aufhänger für Handtücher. Das Schloss in der Eingangstür lässt sich kaum schließen. Einige Wände müssten gestrichen werden - insgesamt wirkt alles etwas lieblos.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

8/10 Hyvä

Katrin K.

Hyvää: Siisteys

top Lage am See

Zweckmäßiges, großes Haus mit schattigem Garten und großzügiger Überdachung, so dass man sich auch bei Regen draußen aufhalten kann. Moderne Küche und Bäder. Sehr nett war die mini-Willkommenstüte mit Spülitab, ToiPapier und Co für den Start im Ferienhaus. Gibt auch einen kleinen Laden. Eigener Seezugang, herrlich für einen Badeurlaub (Badeschuhe mitnehmen!). Sehr gutes Ristorante, dort alles auch zum Mitnehmen.
Yöpyi 7 yötä heinäkuussa 2022

10/10 Loistava

Dieter S.

Hyvää: Siisteys

Sehr schön

Sehr schöner Bungalow in hervorragender Lage. Gutes Preis/Leistungsverhältnis.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2022

8/10 Hyvä

Gerda F.

Sehr schöne Lage

Das Haus liegt direkt am See, wunderschön. Leider besitzt das Haus über keinen Insektenschutz, und Insekten gibt's in der Nähe vom Wasser reichlich. Die Gemütlichkeit ist dadurch sehr gestört.
Yöpyi 7 yötä toukokuussa 2022