Koko koti on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.
casa otima
new house with 180mt2 of construction, fully furnished in the best resort on the island, the martinho very close to everything inclusive of all events in the boqueirão, or 900mts, is in a quiet and peaceful place. events such as blues island in July international festival of blues, island veraõ in January and February with several shows all free and very well mounted on the edge of the beach in the boqueirão.
Tämä loma-asunto sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta Praia do Recanto. Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaiden käyttöön muun muassa ilmaisen Wi-Fi-yhteyden ja yksityisen uima-altaan.
Loma-asunnossa tarjoaa asiakkaille yksityisen uima-altaan, keittiön ja 2.5 kylpyhuonetta
Ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikan alueella on tarjolla leikkikenttä
Sijaitsee vain 1 minuutin ajomatkan päässä kohteesta Praia de Icaraí ja muutaman minuutin ajomatkan päässä kohteesta Plinio Marcosin kulttuurikeskus
Tämä loma-asunto tarjoaa asiakkaiden käyttöön grillejä, puutarhan ja paikallisen ateriakuljetuspalvelun. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.
Majoittaja
nanci sena matos
Puhutut kielet
Portugali
Majoituspaikan palvelut/mukavuudet
Ranta
Ranta lähistöllä
Uima-altaat/kylpylä
Yksityinen uima-allas
Internet
Saatavilla talossa: ilmainen Wi-Fi
Pysäköinti ja liikenneyhteydet
Paikan päällä pysäköinti
Keittiö
Jääkaappi
Kahvin-/vedenkeitin
Keittonurkkaus
Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet
Liesi
Tehosekoitin
Uuni
Ruokailu
Ruokapöytä
Makuuhuoneet
3 makuuhuonetta
Kylpyhuone
2,5 kylpyhuonetta
Suihku
Vessapaperi
Oleskelutilat
Ruokapöytä
Viihdetarjonta
Älytelevisio
Ulkotilat
Aidattu piha
Grilli
Parveke
Puutarha
Työtilat
Työtuoli
Lemmikit
Lemmikkiystävällinen
Vain koirat ovat tervetulleita
Korkeintaan 25 kg per lemmikki
Sopivuus/esteettömyys
Määrätyt tupakointialueet
Palvelut ja mukavuudet
Ateriatoimituspalvelu
Sijainti
Veden äärellä
Turvallisuusominaisuudet
Ei häkävaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta, mutta siellä on kaasukäyttöisiä laitteita – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
Ei savuvaroitinta (majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole savuvaroitinta)
Yleistä
Energiaa säästävät katkaisimet huoneissa
Puutarha
Vettä säästävät suihkut
Vettä säästävät WC-istuimet
Vähintään 80 % kaikesta valaistuksesta peräisin LED-lampuista
Käytännöt
Sisäänkirjautuminen
Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 21
Uloskirjautuminen
Uloskirjautuminen ennen klo 11.00
Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:
Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Lemmikit
Lemmikit ovat tervetulleita
Vain koirat sallitaan
Korkeintaan 1 (painoraja: 25 kg per lemmikki)
Rajoituksia sovelletaan
Saat lisätietoja majoituspaikalta soittamalla varausvahvistuksessa olevaan numeroon
Avustajaeläimistä ei veloiteta maksuja.
Lapset ja varavuoteet
Lapset ovat tervetulleita.
Tärkeää tietoa
Hyvä tietää
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole häkävaroitinta mutta että siellä on kaasulaitteita. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja on ilmoittanut, että majoituspaikassa ei ole palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Lisämaininnat
Sisäänkirjautumisen yhteydessä vanhempien tai laillisen huoltajan, joka matkustaa alle 18-vuotiaan lapsen kanssa, on esitettävä lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (esimerkiksi passi). Jos asiakkaat matkustavat Brasiliaan ja vain yksi vanhemmista matkustaa lapsen kanssa, tämän vanhemman tulee esittää lapsen syntymätodistuksen ja kuvallisen henkilöllisyystodistuksen lisäksi matkan valtuutuskirje, joka on toisen vanhemman allekirjoittama ja notaarin vahvistama. Jos vanhemmat tai laillinen huoltaja eivät pysty antamaan tai eivät halua antaa tätä valtuutusta, tarvitaan laillinen lupa. Jos aiot matkustaa Brasiliaan lasten kanssa, sinun on pyydettävä Brasilian konsulaatista lisätietoja ennen matkaa.
Ota majoituspaikkaan suoraan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja lemmikkijärjestelyjen tekemiseksi
Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä
Excellent Great Standard Cleanliness Total Comfort 300mts Beach
casa otima – arvostelut
Arvostelut
10
Poikkeuksellisen hyvä
Kaikki näytetyt arvostelut ovat peräisin oikeilta asiakkailta. Vain meidän kauttamme majoituksen varanneet matkailijat voivat lähettää arvostelun. Tarkistamme arvostelut ohjeidemme mukaisesti ja julkaisemme kaikki arvostelut, niin positiiviset kuin negatiiviset.LisätietojaAvautuu uuteen ikkunaan
Arvosana 10 - Loistava. 2 kautta 2 arvostelua
10–Loistava
2
Arvosana 8 - Hyvä. 0 kautta 2 arvostelua
8–Hyvä
0
Arvosana 6 - OK. 0 kautta 2 arvostelua
6–OK
0
Arvosana 4 - Huono. 0 kautta 2 arvostelua
4–Huono
0
Arvosana 2 - Hirveä. 0 kautta 2 arvostelua
2–Hirveä
0
10/10
Siisteys
Arvostelut
10/10 Loistava
RODRIGO B.
8.1.2021
Hyvää: Siisteys
Imóvel Perfeito Para Longas Estadias
Passamos uma semana em família nesse imóvel e a casa é realmente como consta das fotos, não tivemos nenhum problema com a estadia.
Limpeza, móveis, utensílios, tudo estava em perfeita ordem.
O proprietário foi extremamente antecioso e dedicado a tudo que precisamos.
Como ficamos mais de uma semana, foi feita a limpeza da piscina devidamente, precisamos trocar o gás e o proprietário fez isso com uma agilidade imensa.
Detalhes que parecem pequenos, mas que fazem toda diferença quando estamos de férias.
Indico esse imóvel e com certeza iremos voltar.
RODRIGO B.
Yöpyi 9 yötä joulukuussa 2020
10/10 Loistava
Ana Carolina D.
16.1.2020
Hyvää: Siisteys
Excelente
Fiz um passeio entre amigos e família, tudo extremamente limpo e muito bem cuidado. Ótima estrutura e localização. Anfitrião muito atencioso e gentil. Super indico!