Reddoorz Plus @ Hotel Metro

3.0 tähden majoituspaikka

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Reddoorz Plus @ Hotel Metro valokuvagalleria

Vastaanotto
Executive-huone | Työpöytä, ilmainen Wi-Fi
Majoituspaikan sisäänkäynti
Executive-huone | Työpöytä, ilmainen Wi-Fi
Ravintola

Arvostelut

8,4 kautta 10.
Erittäin hyvä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Pesulapalvelut
  • Siivous
  • Ilmastointi
  • Ilmainen Wi-Fi

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Toting Reyes Street, Kalibo, Western Visayas, 5600
  • Place, Kalibon katedraali
    ‪10 min kävelymatka‬
  • Place, Aklan Freedom Shrine (muistomerkki)
    ‪11 min kävelymatka‬
  • Place, Tigayon Hill and Cave
    ‪4 min ajomatka‬
  • Airport, Kalibo (KLO)
    ‪4 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Kahden hengen huone (kaksi sänkyä)

  • 20 m²
  • 1 henkilö
  • 2 yhden hengen sänkyä

Standard-huone

  • 22 m²
  • 1 henkilö
  • 1 keskisuuri parisänky

Perhehuone

  • 26 m²
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky ja 1 suuri parisänky

Deluxe-huone

  • 22 m²
  • 1 henkilö
  • 1 yhden hengen sänky ja 1 keskisuuri parisänky

Executive-huone

  • 28 m²
  • 1 henkilö
  • 1 keskisuuri parisänky ja 1 suuri parisänky

RedDoorz Family Room

  • 4 henkilöä

RedDoorz Room

  • 2 henkilöä

RedDoorz Deluxe Room

  • 3 henkilöä

RedDoorz Quadruple Room

  • 4 henkilöä

RedDoorz Twin Room

  • 2 henkilöä

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Reddoorz Plus @ Hotel Metro

Majatalo
Tämän savuttoman majatalon palveluihin kuuluu pyykinpesutilat.
Ilmastoiduissa huoneissa on ilmainen pullovesi ja ilmaiset hygieniatuotteet. Tämä majatalo tarjoaa asiakkailleen huonehintaan sisältyvän langattoman internetyhteyden. Kylpyhuoneista löytyy suihku. Siivous on saatavilla päivittäin.
Reddoorz Plus @ Hotel Metro sijaitsee vain lyhyen kävelymatkan päässä kohteesta Magsaysayn puisto. Majoituspaikassa on saatavilla pyykinpesutilat.
  • Ilmainen Wi-Fi
  • Majoituspaikka tarjoaa asiakkaille pyykinpesutilat
  • Sijaitsee 10 minuutin kävelymatkan päässä kohteista Magsaysayn puisto ja Elemental Touch Wellness Massage for Men and Women
Reddoorz Plus @ Hotel Metro tarjoaa asiakkaiden käyttöön pyykinpesutilat. Vastaanotto on avoinna ympäri vuorokauden.

Tämä 3 tähden majatalo on savuton.


Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa: klo 14.00. Sisäänkirjautuminen päättyy: klo 23.00.
Kontaktiton sisäänkirjautuminen saatavilla
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 12.00
Kontaktiton uloskirjautuminen saatavilla

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Vastaanotto on avoinna päivittäin klo 6.00–23.00
Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanotossa on henkilökuntaa rajoitettuina aikoina.
Tähän majoituspaikkaan ei ole mahdollista kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen jälkeen
Ota majoituspaikkaan yhteyttä käyttäen varausvahvistuksessa olevia tietoja vähintään 72 tuntia ennen saapumista järjestääksesi sisäänkirjautumisen
Tämä on karanteenia varten tarkoitettu majatalo. Majoituspaikka voi hyväksyä varauksia vain niiltä matkailijoilta, joiden on oltava karanteenissa (kansainväliset matkailijat). Sinulta voidaan pyytää matkaasi liittyviä todisteita saapumisesi yhteydessä.
Majoitusliike voi pyytää asiakkaidensa matkustushistoriatietoja (kuten passin maahantuloleimat) ja/tai terveydentilaa koskevan lomakkeen täyttämistä.
Tämä majoitusliike voi hyväksyä ulkomailla asuvien filippiiniläisten työntekijöiden ja kotimaahan palaavien ulkomailla asuvien filippiiniläisten varauksia.

Remontit ja kiinniolokaudet

Paikallisten säädösten mukaan kaikkien asiakkaiden on pysyttävä majoituspaikan tiloissa hiljaisuuden päivänä (Nyepi) / hindulaisena uutenavuotena 24 tunnin ajan (alkaen klo 6.00). Hiljaisuuden päivä on tavallisesti maaliskuussa tai huhtikuussa (päivämäärä vaihtelee vuosittain). Sisään- tai uloskirjautuminen ei ole tuona päivänä mahdollista. Myös Ngurah Rain kansainvälinen lentoasema (Densaparin kansainvälinen lentoasema) on suljettu hiljaisuuden päivänä.

Sisäänpääsy

Vastaanotto avoinna rajoitetusti

Lemmikit

  • Reddoorz Plus @ Hotel Metro ei salli lemmikkejä tai avustajaeläimiä

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Maksutavat

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Asiakkaiden on otettava majoituspaikkaan yhteyttä, jos he haluavat varata pysäköintipaikan paikan päältä
Tämä majoituspaikka hyväksyy luottokortit. Käteismaksuja ei hyväksytä.
Huomaathan, että kulttuuriset normit ja asiakkaisiin sovellettavat käytännöt voivat poiketa maittain ja majoituspaikan mukaan. Luetellut käytännöt ovat tämän majoituspaikan omia käytäntöjä.
Majoituspaikan vastaanotto on avoinna joka päivä klo 6.00–23.00.
Tähän majoituspaikkaan ei voi kirjautua sisään vastaanoton aukioloaikojen ulkopuolella. Sisäänkirjautumisen järjestämiseksi asiakkaiden tulee ottaa yhteyttä majoituspaikkaan vähintään 72 tuntia ennen saapumista varausvahvistuksessa olevien tietojen avulla. Asiakkaiden on otettava yhteyttä majoituspaikkaan etukäteen saadakseen sisäänkirjautumisohjeet. Vastaanoton henkilökunta ottaa saapuvat asiakkaat vastaan paikan päällä. Tämä on karanteenia varten tarkoitettu majatalo. Majoituspaikka voi hyväksyä varauksia vain niiltä matkailijoilta, joiden on oltava karanteenissa (kansainväliset matkailijat). Sinulta voidaan pyytää matkaasi liittyviä todisteita saapumisesi yhteydessä.
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Lisämaininnat

  • Saman huoneen jakavien pariskuntien on esitettävä vihkitodistus.
  • Lemmikkejä ja avustajaeläimiä ei sallita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Reddoorz Plus Metro Kalibo
Reddoorz Plus @ Hotel Metro Kalibo
Reddoorz Plus @ Hotel Metro Guesthouse
RedDoorz Plus near Gaisano Mall Kalibo
Reddoorz Plus @ Hotel Metro Guesthouse Kalibo