Hotellit Knocklong
Vertaa 132 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 119 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Knocklong: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Knocklong

NEW THATCH FARM, pet friendly in Knocklong, County Limerick

The George Limerick Hotel

Absolute Hotel Limerick

Limerick Strand Hotel

The Savoy Hotel

Limerick City Hotel

Dunraven Arms Hotel

Castletroy Park Hotel Suites

Castletroy Park Hotel

Ylellinen irlantilainen linna upeassa maalaismaisemassa Tipperaryssä

Great National South Court Hotel

Clayton Hotel Limerick

Kilmurry Lodge Hotel

Travelodge Limerick Castletroy

Maldron Hotel Limerick
Kohteen Knocklong hotellit
Knocklong on loistava vierailukohde, mutta jos majoituksen löytäminen täältä on vaikeaa ja sinun tarvitsee löytää jokin toinen vaihtoehto, tämä lähistöllä sijaitseva kaupunki saattaa tarjota sopivia vaihtoehtoja.
- 2 hotellia kohteessa Garryspillane
Kohteeseen Knocklong tutustuminen
Knocklong tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Knocklong ja sen lähellä kuuluu:
- Lough Gur
- Grange Stone Circle
- Ballyhoura Mountain Bike Trail
- Ballykisteen Golf And Country Club
- Tipperary Town Plaza
- Kilcolman Castle
- Limerick Racecourse (hevosrata)
Kun järjestät lomaa kohteeseen Knocklong, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Shannon (SNN). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Knocklong?
Jos mietit parasta mahdollista aikaa vierailla kohteessa Knocklong, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista matkaa suunnitellessasi. Heinäkuu ja elokuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Knocklong, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Joulukuu ja marraskuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on yleiskatsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 10 °C ja öisin 2 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 230 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 17 °C päivisin ja 4 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 217 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 18 °C ja öisin 9 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 243 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 13 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 302 mm.
- Vuosittainen keskimääräinen sademäärä kohteessa Knocklong on 991 cm.
Knocklong: Hotellitiedot
Majoitukset | 132 |
|---|---|
Halvin hinta | 119 € |
Korkein hinta | 900 € |
Suositut hotellit | NEW THATCH FARM, pet friendly in Knocklong, County Limerick, The George Limerick Hotel, Absolute Hotel Limerick, Limerick Strand Hotel, The Savoy Hotel, Limerick City Hotel, Dunraven Arms Hotel, Castletroy Park Hotel Suites, Castletroy Park Hotel, Ylellinen irlantilainen linna upeassa maalaismaisemassa Tipperaryssä, Great National South Court Hotel, Clayton Hotel Limerick, Kilmurry Lodge Hotel, Travelodge Limerick Castletroy, Maldron Hotel Limerick |

