Apartments & Room BlueMoon - Kolmen hengen huone, Patio ja merinäköala (Soba sa kuhinjom)

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Apartments & Room BlueMoon - Kolmen hengen huone, Patio ja merinäköala (Soba sa kuhinjom) valokuvagalleria

1 makuuhuone, silitysrauta/-lauta, Wi-Fi, vuodevaatteet
Uima-allas
Ulkoalueet
Ulkoalueet
Ulkopuoli

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Ilmastointi
  • Pysäköinti saatavilla

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
Molunat, Dubrovnik-Neretva County
  • Place, Pasjačan ranta
    ‪23 min ajomatka‬
  • Place, Cavtatin satama
    ‪34 min ajomatka‬
  • Place, Mlinin ranta
    ‪39 min ajomatka‬
  • Airport, Dubrovnik (DBV)
    ‪28 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Apartments & Room BlueMoon - Kolmen hengen huone, Patio ja merinäköala (Soba sa kuhinjom)

Kauniissa Molunat Bayssä sijaitsevat Apartments & Room BlueMoon koostuvat kuudesta yksiköstä - yhdestä huoneesta ja viidestä huoneistosta.

Silitysmahdollisuus on asiakkaiden käytettävissä. Vaatteiden pesu on saatavana pyynnöstä ja lisämaksu 5 €.

Maksuton yksityinen pysäköinti on saatavilla paikan päällä.

Matkatavarasäilytys on saatavilla, koska omistaja asuu talossa.

Ulkona on paljon yhteistä aluetta; kalustetut terassit ja parvekkeet, joissa on ulkokeittiö ja grillausmahdollisuus lempiruokienne valmistamiseksi. Aivan kiinteistön edessä on pieni jaettu, oma ranta.

Molunat Bay, jossa majoitus sijaitsee, on täydellinen paikka rentouttavalle lomalle. Virkistysmahdollisuuksia, kuten sukellusta, kalastusta tai purjehdusta, on lukuisia, ja myös maastopyöräilyyn sopivia polkuja on vähän. On muutamia markkinoita, baareja ja ravintoloita, jotka löytyvät kävelymatkan päässä.

On olemassa useita päivittäisiä linja-autolinjoja, jotka yhdistävät Molunatin Dubrovnikin vanhaan kaupunkiin, Cavtatin ja Dubilnikin lentokentän Čilipiin. Silti suosittelemme saapumista autolla, koska bussit eivät kulje niin usein.

Dubrovnikin vanha kaupunki on 45 km: n päässä majoituspaikasta, kun taas Cavtat on vain 25 km: n päässä. Myös Dubrovnikin lentokenttä, joka sijaitsee Čilipissä, on 20 km: n päässä Apartments & Rooms BlueMoonista.
Toisessa kerroksessa sijaitsevassa kolmen hengen huoneessa on terassi merelle päin, ja se sopii erinomaisesti rentoutumiseen ja nauttimiseen uskomattomista auringonlaskuista. Huone on myös ilmastoitu ja tarjoaa sinulle WiFi, SAT-TV, jääkaappi, vedenkeitin, oma kylpyhuone suihkulla ja hiustenkuivaaja.

Silitysmahdollisuus on asiakkaiden käytettävissä. Vaatteiden pesu on saatavana pyynnöstä ja lisämaksu 5 €.

Maksuton yksityinen pysäköinti on saatavilla paikan päällä.

Matkatavarasäilytys on saatavilla, koska omistaja asuu talossa.

Ulkona on paljon yhteistä aluetta; kalustetut terassit ja parvekkeet, joissa on ulkokeittiö ja grillausmahdollisuus lempiruokienne valmistamiseksi. Aivan kiinteistön edessä on pieni jaettu, oma ranta.
"ilmainen wifi"
Tämä majatalo sijaitsee lähellä kohdetta Go Kart Herceg Novi.
  • Sijaitsee 24,5 km:n päässä kohteesta Kotor Bay ja 17,7 km:n päässä kohteesta Go Kart Herceg Novi

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla kaikissa huoneissa: Wi-Fi
  • Saatavilla joissain yleisissä tiloissa: internetyhteys

Muuta

  • Savuton majoituspaikka

Huoneen palvelut/mukavuudet

Makuuhuone

  • Lakanat saatavilla
  • Vuodesohva

Kylpyhuone

  • Hiustenkuivaaja
  • Pyyhkeet saatavilla

Viihdetarjonta

  • Televisio ja kaapeli-/satelliittikanavat

Ruoka ja juoma

  • Jääkaappi
  • Keittovälineet, astiat ja ruokailuvälineet

Muuta

  • Ilmastointi
  • Silitysrauta/-lauta

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 13.00
Sisäänkirjautujien alaikäraja – 18

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 10.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikkejä ei sallita

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi ei ole sallittu

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi majoitusyritys. Se tarjoaa majoitusta kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Tässä majoituspaikassa on ulkotiloja, kuten parvekkeita, patioita ja terasseja, jotka eivät saata soveltua lapsille. Jos sinulla on kysyttävää asiasta, suosittelemme sinua ottamaan yhteyttä majoituspaikkaan ennen saapumistasi, jotta he voivat antaa sinulle tarpeisiisi sopivan huoneen
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.
Majoituspaikan rekisteröintinumero 60894893161
Jos peruutat varauksesi, sinua koskee majoittajan peruutuskäytäntö. EU:n kuluttajan oikeuksia koskevien säädösten mukaisesti peruutusoikeus ei koske majoitusvarauspalveluita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

2252_5301
Apartments Room BlueMoon Triple Room with Patio Sea View

Apartments Rašica Molunat - Triple Room Sea View – arvostelut