Hotellit Krummhoern
Vertaa 1 299 halpaa hotellia ja majoitusta alkaen 93 €
Valitse yli 1,000,000 uniikista hotellista, asunnosta & huvilasta ympäri maailman
Saat parhaan hinnan ebookersin hintatakuun ansiosta
Ilmainen peruutus useimmissa hotelleissa, kun varaat ebookersilta!*
Krummhoern: Tarkista hotellien saatavuus
Varatuimmat hotellit ja majoitukset Krummhoern

Landhaus Uttum

Lovingly renovated East Frisian brick house "Huus up Hook"

Ferienwohnung Paloma 4

Great one-room apartment right on Greetsiel harbor

Ferienwohnung Paloma 2

Comfortably developed and fully equipped trailer on the North Sea

200 year old windmill as a vacation home near Greetsiel. Pet friendly!

Aika viettää kauniisti remontoidussa viljelijän mökissä

Quiet new apartment 1, near Greetsiel harbor

Vacation apartment "Leuchtturm" with large garden in the heart of Pilsum

Lomatalo kutsuu sinut ja koirasi rentoutumaan! Sähkö ja kaasu mukana!

Hyvää joulua kunnostetussa Bauernkate

Comfortable apartment on the harbor in a listed bailiff's house

Willkommen in der Charmanten Ferienwohnung "kutscherhaus II" in Greetsiel!
Kohteen Krummhoern hotellit
Harkitsetko matkaa kohteeseen Krummhoern? Jos haluat löytää majoituspaikan, joka sijaitsee lähellä nähtävyyksiä, voit antaa lomapäiväsi ja käyttää hakutulosten vieressä olevia suodattimia löytääksesi tällaisen hotellin. Voit valita 1270 hotellista ja muusta majoituspaikasta kohteessa Krummhoern löytääksesi parhaiten sopivan yöpymispaikan.
Suosittuja hotelleja ja muita majoitusvaihtoehtoja kohteessa Krummhoern
Kun etsit itsellesi sopivaa yöpymispaikkaa kohteessa Krummhoern, voit löytää ebookersin sivustolta majoituspaikan, joka tarjoaa palveluina esimerkiksi internetyhteyden, uima-altaan tai ilmaiset lentokenttäkuljetukset. Voit hyödyntää suodattimia rajataksesi hakuasi, jotta näet sinulle tärkeät palvelut, kuten huoneessa olevan keittiön ja ilmastoinnin.
Asiakkaat arvostavat seuraavia hotelleja kohteessa Krummhoern niiden ilmaisen aamupalan takia:
- Hotel Leegerpark
- Hotel Restaurant Witthus
- Hotel Achterum Greetsiel
Kohteeseen Krummhoern tutustuminen
Krummhoern tarjoaa mielenkiintoista tekemistä ja nähtävää. Suosittuihin nähtävyyksiin kohteessa Krummhoern ja sen lähellä kuuluu:
- Pilsumin majakka
- Lower Saxony Wadden Sea National Park (kansallispuisto)
- Vattimeri
- Uplewardin ranta
- Campenin majakka
- Manningaburgin linna
- Dat Otto Huusin museo
Kun suunnittelet lomaasi kohteessa Krummhoern, voit varata ebookersin kautta myös sopivat lennot kohteeseen Groningen (GRQ-Eelde). Voit rajata hakuasi välilaskujen, lentoyhtiön tai lähtöajan mukaan löytääksesi tarpeitasi vastaavan vaihtoehdon.
Milloin on paras aika vierailla kohteessa Krummhoern?
Jos harkitset parasta mahdollista aikaa käydä kohteessa Krummhoern, saatat hyötyä näistä vuodenajan säätä koskevista tiedoista lomaasi suunnitellessasi. Elokuu ja heinäkuu ovat yleensä lämpimimmät kuukaudet kohteessa Krummhoern, kun taas kylmimmät kuukaudet ovat yleensä tammikuu ja helmikuu. Elokuu ja heinäkuu ovat sateisimmat kuukaudet, kun taas huhtikuu ja maaliskuu ovat kuivimmat.
Tässä on katsaus kohteen keskimääräiseen sademäärään ja lämpötilaan:
- Keskimääräinen lämpötila päivisin tammikuusta maaliskuuhun on 8 °C ja öisin 1 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 170 mm.
- Jos vierailet huhtikuun ja kesäkuun välisenä aikana, voit odottaa keskimääräisen lämpötilan olevan 19 °C päivisin ja 5 °C öisin. Keskimääräinen sademäärä tänä aikana on 186 mm.
- Keskimääräinen lämpötila heinäkuusta syyskuuhun on päivisin 21 °C ja öisin 12 °C. Kauden keskimääräinen sademäärä on 241 mm.
- Keskimääräinen lämpötila päivisin lokakuusta ja joulukuuhun on 14 °C ja 3 °C öisin. Kauden keskimääräinen sademäärä on 210 mm.
- Vuoden keskimääräinen sademäärä kohteessa Krummhoern on 807 cm.
Krummhoern: Hotellitiedot
Majoitukset | 1 299 |
---|---|
Halvin hinta | 93 € |
Korkein hinta | 93 € |
Suositut hotellit | Landhaus Uttum, Lovingly renovated East Frisian brick house "Huus up Hook", Ferienwohnung Paloma 4, Great one-room apartment right on Greetsiel harbor, Ferienwohnung Paloma 2, Comfortably developed and fully equipped trailer on the North Sea, 200 year old windmill as a vacation home near Greetsiel. Pet friendly!, Aika viettää kauniisti remontoidussa viljelijän mökissä, Quiet new apartment 1, near Greetsiel harbor, Vacation apartment "Leuchtturm" with large garden in the heart of Pilsum, Lomatalo kutsuu sinut ja koirasi rentoutumaan! Sähkö ja kaasu mukana!, Hyvää joulua kunnostetussa Bauernkate, Comfortable apartment on the harbor in a listed bailiff's house, Willkommen in der Charmanten Ferienwohnung "kutscherhaus II" in Greetsiel!, Beautiful vacation apartment in Campen Ostfriesland with dog near the lighthouse |