Koko huoneisto·Yksityinen majoittaja

Huoneistohotelli El Eden 2

Valitse päivät nähdäksesi hinnat

Majoituspaikan Huoneistohotelli El Eden 2 valokuvagalleria

Yksityinen keittiö
Älytelevisio
1 makuuhuone, Wi-Fi
Älytelevisio
Kylpyhuone

Koko huoneisto

1 makuuhuone1 kylpyhuone2 henkilöä

Suositut palvelut/mukavuudet

  • Keittiö
  • Lemmikkiystävällinen

Tutustu alueeseen

Näytä kartalla
La Ceja, antioquia
  • Place, La Cejan keskuspuisto
    ‪13 min kävelymatka‬
  • Place, El Tesoro -ostospuisto
    ‪42 min ajomatka‬
  • Place, Santa Fen ostoskeskus
    ‪44 min ajomatka‬
  • Airport, José María Córdovan kansainvälinen lentoasema (MDE)
    ‪33 min ajomatka‬

Huonevaihtoehdot

Samankaltaisia majoituspaikkoja

Tietoja majoituspaikasta

Kokonaan sinun

Koko asunto on vain sinun ja muiden ryhmääsi kuuluvien jäsenten käytössä.

Huoneistohotelli El Eden 2

l Aparthotel El Eden 2 sijaitsee La Ceja. Las Palmas on 32 km: n päässä.

Medellín on 46 km päässä asunnosta, ja Itagüí on 41 km päässä. Lähin lentokenttä on José María Córdovan kansainvälinen lentokenttä, joka sijaitsee 20 km: n päässä Aparthotel El Eden 2: sta.

l Aparthotel El Eden 2 sijaitsee La Ceja. Las Palmas on 32 km: n päässä.

Medellín on 46 km päässä asunnosta, ja Itagüí on 41 km päässä. Lähin lentokenttä on José María Córdovan kansainvälinen lentokenttä, joka sijaitsee 20 km: n päässä Aparthotel El Eden 2: sta.
Tämä huoneistohotelli sijaitsee kävelymatkan päässä kohteesta La Cejan keskuspuisto. Huoneistossa tarjoaa keittiön ja älytelevision.
  • Huoneistossa tarjoaa asiakkaille keittiön ja älytelevision
  • Sijaitsee 40,8 km:n päässä kohteesta El Tesoro -ostospuisto ja 41,7 km:n päässä kohteesta Santa Fen ostoskeskus

Majoituspaikan palvelut/mukavuudet

Internet

  • Saatavilla huoneistossa: Wi-Fi

Makuuhuoneet

  • Makuuhuone

Kylpyhuone

  • 1 kylpyhuone

Viihdetarjonta

  • Älytelevisio

Lemmikit

  • Lemmikkiystävällinen
  • Korkeintaan 10 kg per lemmikki

Sopivuus/esteettömyys

  • Määrätyt tupakointialueet

Turvallisuusominaisuudet

  • Ei ilmoitusta häkävaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta – voit tuoda mukanasi kannettavan häkävaroittimen)
  • Ei ilmoitusta savuvaroittimesta (majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa savuvaroitinta)

Käytännöt

Sisäänkirjautuminen

Sisäänkirjautuminen alkaa klo 16.00

Uloskirjautuminen

Uloskirjautuminen ennen klo 11.00

Sisäänkirjautumisen erikoisohjeet:

Saat majoittajalta ohjeet sisään- ja uloskirjautumiseen sähköpostitse.
Majoituspaikan antamien tietojen käännöksissä on saatettu käyttää automatisoituja käännöstyökaluja

Lemmikit

  • Lemmikit ovat tervetulleita
  • Korkeintaan 1 (painoraja: 10 kg per lemmikki)

Lapset ja varavuoteet

  • Lapset ovat tervetulleita.

Tapahtumat

Tapahtumien järjestäminen ei ole sallittua

Tupakointikäytännöt

Tupakointi sallittu: määrätyillä alueilla

Tärkeää tietoa

Hyvä tietää

Tätä majoituspaikkaa hallinnoi yksityinen majoittaja (eli taho, joka ei toimi kaupankäynti-, ammatinharjoittamis- tai liiketoimintatarkoituksissa). EU:n kuluttajansuojalaki, mukaan lukien peruutusoikeus, ei koske tätä varausta. Yksityisen majoittajan määrittämä peruutuskäytäntö koskee varaustasi.
Lisähenkilöistä saatetaan veloittaa maksu, joka vaihtelee majoituspaikoittain
Sisäänkirjautumisen yhteydessä saatetaan vaatia virallinen kuvallinen henkilöllisyystodistus sekä pankki- tai luottokortti tai käteisellä maksettava takuumaksu mahdollisten lisämaksujen varalta.
Erityispyyntöjen toteutuminen riippuu saatavuudesta sisäänkirjautumishetkellä, ja niistä saatetaan veloittaa lisämaksuja. Erityispyyntöjen toteutumista ei voida taata.
Juhlien tai ryhmätapahtumien järjestäminen on kielletty majoituspaikassa
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa häkävaroitinta. Harkitse kannettavan häkävaroittimen tuomista matkallesi.
Majoittaja ei ole ilmoittanut, onko majoituspaikassa palovaroitinta
Tätä majoituspaikkaa hallinnoi kumppanimme Vrbo. Saat Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit muuttaa varaustasi tai peruuttaa sen.
Saat majoittajalta sisään- ja uloskirjautumisohjeet sähköpostitse. Saat myös Vrbolta sähköpostitse linkin Vrbo-tilille, jonka kautta voit hallinnoida varaustasi.

Lisämaininnat

  • Jos matkustat lapsen kanssa, majoituspaikka saattaa vaatia sinua esittämään seuraavat asiakirjat: Kolumbiaan alle 18-vuotiaan lapsen kanssa matkustavia vanhempia voidaan pyytää esittämään lapsen syntymätodistus ja kuvallinen henkilöllisyystodistus (ulkomaalaisilta vierailta passi) sisäänkirjautumisen yhteydessä. Jos sukulainen tai huoltaja matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, sukulainen tai laillinen huoltaja voi joutua esittämään molempien vanhempien allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan ja kopion molempien vanhempien henkilöllisyystodistuksista. Jos vain toinen vanhemmista matkustaa Kolumbiaan lapsen kanssa, hän voi joutua esittämään toisen vanhemman allekirjoittaman, notaarin vahvistaman lapsen matkustusluvan. Lasten kanssa matkustavien asiakkaiden tulee olla yhteydessä Kolumbian konsulaatin toimistoon ennen matkaa saadakseen lisäohjeita.

Majoituspaikka tunnetaan myös nimellä

Vrbo Property
Aparthotel El Eden 2 La Ceja
Aparthotel El Eden 2 Private vacation home
Aparthotel El Eden 2 Private vacation home La Ceja

Aparthotel El Eden 2 – arvostelut